پس از لغو اجرای کیهان کلهر؛
کنسرت ناظری‌ها هم در نیشابور لغو شد/ پاسخ شورای تأمین استان

کنسرت ناظری‌ها هم در نیشابور لغو شد/ پاسخ شورای تأمین استانReviewed by آزیتا لاجوردی on May 16Rating:

هنردستان: اجازه اجرای کنسرت ناظری‌ها ساعاتى قبل از شروع فروش بلیت، در شهر نیشابور داده نشد.

1455346312414_rahim baniasade azad -12

به گزارش هنردستان به نقل از فارس بنابر اعلام روابط عمومی تور کنسرت «ناگفته» تمام مراحل دریافت مجوز از طریق مراجعه ذی‌ربط انجام شده بود و انتظار می‌رفت کنسرت «ناگفته» که توسط استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری اجرا می‌شود، با توجه به سبک کلاسیک‌اش با مشکلی برای اجرا مواجه نشود.

این دومین بار در طول دو هفته اخیر است که از اجراى «ناگفته» جلوگیرى به‌عمل می‌آید. پیشتر کنسرت چند هنرمند دیگر هم به دلایل نامعلوم در این شهر کنسل شده بود. گروه «ناگفته» قرار بود بلافاصله بعد از اجرای کنسرت در سی‌‌ام و سی و یکم اردیبهشت ماه از شهر اصفهان به درخواست مردم هنردوست و فهیم مردم استان خراسان، بدون همراهی اعضای بانوان ارکستر که پیشتر از حضورشان جلوگیرى به‌عمل آمده بود راهی شهر شاندیز مشهد شوند که این اتفاق به دلیل عدم اجازه برگزاری برنامه رخ نداد.

اما اکبر آقابیگی عضو شورای تأمین شهرستان نیشابور صبح امروز در نشستی مطبوعاتی گفت: برای کنسرت‌های اخیر در نیشابور هیچ‌گونه مجوزی صادر نشده بود. دادستان نیز به‌عنوان مدعی‌العموم مسئول امنیت شهر است و به‌ درستی در این موضوع دخالت کرده است. دادستان نیشابور فردی بسیار دلسوز است و تجارب ارزنده‌ای دارد و مصلحت شهر را به‌درستی تشخیص می‌دهد.

 وی در پاسخ به این مطلب که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر از صادر شدن مجوز داده است، تأکید کرد: هیچ‌گونه مجوزی صادر نشده بود و وزیر در این مورد حتماً اشتباه کرده است.

آقابیگی تصریح کرد: نه برای کنسرت کیهان کلهر و نه برای کنسرت شهرام ناظری هیچ گونه جلسه شورای تأمین و یا شورای فرهنگ عمومی تا این لحظه برگزار نشده است و هیچ‌کدام از این برنامه‌ها مجوزی نداشته‌اند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?