گردهمایی «دوستان با محبت» به یاد رضا ژیان

گردهمایی «دوستان با محبت» به یاد رضا ژیانReviewed by Khademi on Sep 6Rating:

هنردستان: جشن امضا و رونمایی از کتاب «دوستان با محبت» برای شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

به گزارش  هنردستان؛ جشن امضا و رونمایی از کتاب «دوستان با محبت» به نویسندگی حمید جبلی به بهانه شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان بازیگر و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینما ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۲۰ شهریور ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

ژیان

نمایشنامه «دوستان با محبت» از جمله آثار نمایشی موفق مجموعه تئاتر شهر است که فروردین ماه سال ۷۷ به نویسندگی حمید جبلی، کارگردانی رضا ژیان و بازی اکبر عبدی، حمید جبلی، رضا ژیان، لیلی رشیدی، هاشم روحانی، هوشنگ قوانلو، محمد ژیان و اصغر عبدی در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه رفت.

حمید جبلی و محمد ژیان برگزارکنندگان این مراسم در یادداشتی به مناسبت برگزاری این مراسم عنوان کرده اند: «به مناسبت شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان، بزرگمرد تئاتر با دوستان با محبتش دور هم جمع می شویم تا یادش را گرامی بداریم و از کتاب یکی از نمایشنامه هایی که ایشان روزگاری آن را کارگردانی کردند، رونمایی کنیم. شنبه ۲۰ شهریور ساعت ۱۸:۳۰ منتظر دوستان با محبت این هنرمند هستیم. حمید جبلی/ رضا ژیان.»

جشن امضا و رونمایی کتاب «دوستان با محبت» با همکاری تئاتر شهر و انتشارات «پریان» ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۲۰ شهریور ماه در تالار اصلی تئاتر شهر برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?