محمد قلی پور در مراسم رونمایی از آلبوم «هنوز هستی؟»
گروه خوبی داریم که قطعا موفق می شویم/ هر چه دارم از حمایت های مادرم است

گروه خوبی داریم که قطعا موفق می شویم/ هر چه دارم از حمایت های مادرم استReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 17Rating:

هنردستان: در 12 سالگی پدرم را از دست دادم، از کودکی  زحمت کشیدم و کار کردم . گاهی در وقت خالی گیتار کوچکی داشتم و می زدم. از آنجایی که خانواده من مذهبی و سنتی بودند پس از این که متوجه شدند گیتار دارم  آن را شکستند. در واقع هرچه دارم از حمایت های مادرم است.

هنردستان: مراسم رونمایی از آلبوم «هستی هنوز» محمد قلی پور با حضور هنرمندان، اهالی موسیقی و رسانه ها در سالن اشراق ایوان شمس برگزار شد.

در این مراسم که بازیگرانی چون رامین پرچمی، معصومه کریمی وگلشید بحرائی حضور داشتند پس از پخش کلیپی از قطعات این آلبوم محمد پور جعفری، معصومه رضایی زاده و محمد قلی پور روی صحنه حاضر شدند.

IMG_3372.jpg2

محمد پورجعفری در خصوص کار با قلی پور گفت: بنا بر تجربه ای که در موسیقی کسب کرده بودم یک سری پیشنهادات دادم و ایشان نیز بسیار باهوش هستند به هماهنگی در شناسایی مخاطب رسیدیم و بر آیند نظرات مختلف این شد که در آلبوم دوم آنها را پیاده و جذب و ارتباط مخاطب بیشتری را به دست آوریم.

در ادامه معصومه رضایی زاده«خاکستر» در خصوص ترانه های آلبوم «هستی هنوز؟» اظهار کرد: همیشه کار دوم  از کار اول موفق تر است به دلیل اینکه  شاید از جهاتی حس بداهه لحظه اول  کمک هایی کند به اینکه یک سری کارهای نو و جدید در مجموعه اتفاق بیفتد و زیبا باشد اما معمولا کار دوم  به دلیل تجربه و شناخت بیشتر  از شخصیت خواننده و عوامل دیگر که همکاری دارند و نزدیکی حس من با آقای قلی پور به عنوان ترانه سرای ایشان خیلی بیشتر و جدی تر شد و کمک کرد به اینکه آلبوم «هستی‏هنوز؟» از آلبوم «کاش نمی رفتی» بهتر باشد و من نیز در آلبوم دوم موفق تر عمل کردم

قلی پور خواننده قطعات آلبوم «هستی هنوز؟» بیان کرد: من اهل قزوین هستم و از شهر فرهنگ. در 12 سالگی پدرم را از دست دادم، از کودکی  زحمت کشیدم و کار کردم . گاهی در وقت خالی گیتار کوچکی داشتم و می زدم. از آنجایی که خانواده من مذهبی و سنتی بودند پس از این که متوجه شدند گیتار دارم  آن را شکستند. خدا را شکر که در حال حاضر در این جایگاه ایستاده ام. در واقع هرچه دارم از حمایت های مادرم است.

IMG_3430

وی در خصوص گروه خود گفت:  من ابتدا که به طور رسمی وارد موسیقی شدم و به شکل رسمی شروع کردم اتفاقات خوبی برای من رقم خورد. با ترانه سرای خوبی آشنا شدم که صاحب ترانه های خوبی بودند و توانستیم به هماهنگی بین ترانه، موسیقی، تنظیم و نیز هماهنگی بین هم برسیم که خانم رضایی زاده با شایستگی که داشتند کار من را برای تولید آثار راحت کردند و یک آهنگساز و رفیق شش دانگ می خواستیم که خوشبختانه محمد پور جعفری به گروه اضافه شد و توانستیم کارها را شروع کنیم.

قلی پور در خصوص لقب «آقای احساس» که به آن معروف شده اظهار کرد: دوستانی که سر ضبط کارهای من در استودیو بودند باید بگویند که این لقب درست است یا نه. من تا ارتباط صد در صدی با کاری پیدا نکنم برای ضبط نهایی آن به استودیو نمی روم و بسیاری از آثارم چند ماه ضبطش طول کشیده و دوستانی که به عنوان آهنگساز و ناظر ضبط در کنارم بوده اند گواه این موضوع هستند.

وی افزود: همیشه سعی کردم کلمات در ترانه را که هر کدام شخصیت دارد با آن حسی که هست در شخصیت اصلی هر کلمه ارائه بدهم. اتفاقات خوب ادامه داشت از جمله همکاری با محمد کلهر که «به هر قیمتی» در آلبوم اولم «کاش نمی رفتی» را پدید آورد و من آن کار را دوست داشتم. در کنار او دوستانی چون امیر سینکی در دو آلبوم کمک کردند تا در این جایگاه و با این لقب باشم.

IMG_3469

قلی پور در پایان گفت: چون مراحل قانونی مجوز آلبوم اول طول کشید فاصله بین آلبوم اول و دوم کوتاه شد. به نظر من اگر یک گروه به خوبی با هم مچ هستند و قوی کار می کنند اشکالی ندارد که با هم قعالیت کنند و اعضا برای هر آلبوم تغییر نکند.

آلبوم «هستی هنوز؟» محمد قلی پور در 10 قطعه «کاش نمی رفتی»،«رنگ احساس»،«صدام بزن»،«یکی غرق بارونه»،«مداد رنگی»،«فقط تو خوب می فهمی»،«برگرد»،«دوری»،«دل شکسته»،«مهبونی کن»منتشر شده است.

در این آلبوم محمد قلی پور و سعید قیصر به ترتیب ترانه «کاش نمی رفتی» و «یکی غرق بارونه» را سروده اند و سایر قطعات ترانه معصومه رضایی زاده «خاکستر» است.

IMG_3383

همچنین نوازندگان زیر در آلبوم «هستی هنوز؟» محمد قلی پور را یاری می کنند:

گیتار: محمد پور جعفری، امیر سینکی، حبیب هردانی و بهروز میرزائی

گیتارالکتریک: علی حقیقی و محمد حسن خیامی

ترومپت: علیرضا میر آقا

ساکسیفون: محسن حسن نیا و هومن نامداری

تار: مجتبی تقی پور

بوزوکی: بهنام حکیم

دودوک: رضا عسگرزاده

 

 

 

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?