به گزارش هنردستان: در دومین نشست از رویداد فیلمکوتا «میراث من آواز» به کارگردانی فاطمه موسوی مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

 روز شنبه ۶ آبان در دومین هفته از ۱۶ هفته فیلمکوتا «میراث من آواز» به کارگردانی فاطمه موسوی با حضور مهدی باقری مستند ساز و داوود فتحعلی بیگی کارشناس تئاتر و رئیس کانون نمایش های سنتی ایران ساعت ۱۹ در کافه گالری آس نمایش داده خواهد شد.در این جلسه که ورود عموم به آن آزاد و رایگان است، پس از گفتگو با کارگردان، فیلم نمایش داده شده توسط کارشناسان حاضر در جلسه نقد و بررسی خواهد شد.

این رویداد که هر شنبه به مدت ۱۶ هفته برگزار می شود،اولین نشست خود را با نمایش سه فیلم «سوزن» ، «آنچه می ماند» و «بارون درخت نشین» از آناهیتا قزوینی زاده آغاز کرد و در هفته های پیش رو به نمایش، نقد و بررسی فیلم هایی از کاوه سجادی حسینی،سهیلا گلستانی،مرتضی فرشباف،عباس نظام دوست و… می پردازد.

عوامل فیلمکوتا عبارتند از: سینا محمدیان (تهیه کننده) ، گروه هنری پژواک (مدیر اجرایی و تبلیغات) ، بنیامین بهادران (مشاور هنری) ، علی زمانی (مشاور اجرایی) ، تانیا یزدانی (مشاور رسانه) ، علی پوراسد (کارگردان مستند) ، رضا فرزان یار-طراحی گوشه (گرافیست) ، گروه آکولاد (موسیقی) ، علیرضا محسنی (موشن گرافیک) ، محمدرضا محمدیاری و یاسمین صفاریان (عکاس)