اسماعیل عفیفه خبر داد؛
«یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در دست تکمیل است

«یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در دست تکمیل استReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 1Rating:
هنردستان: تیتراژ، موسیقی و صداگذاری این سریال در حال انجام است و بعد از ماه محرم و صفر به روی آنتن شبکه پنج می‌رود.
اسماعیل عفیفه تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در خصوص زمان پخش این کار گفت: مجموعه تلویزیونی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در آذر ماه یعنی بعد از ماه محرم و صفر پخش خواهد شد. در حال حاضر تیتراژ، موسیقی و صداگذاری کار در دست تکمیل است.

وی بیان کرد: این مجموعه تلویزیونی یک سریال خانوادگی است که مسائل روزمره زندگی و طریقه مواجهه با آن‌ها را در قالب یک زن خانه‌دار وبلاگ‌نویس ارائه می‌نماید.
عفیفه اظهار داشت: هر سریال در هر شبکه تلویزیون باید دارای قصه‌ای خوب و شخصیت‌های جذاب باشد. این موضوع جدا از تعاریف و رویکردهای هر شبکه است.
وی افزود: هر سریال و مجموعه تلویزیونی که ساخته می‌شود، جدا از تعاریف موجود در شبکه‌ها می‌بایست دارای مضامین خوب اخلاقی و اجتماعی باشد.
اسماعیل عفیفه عنوان کرد: سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در کل کار خوبی است. من این کار را دوست دارم. برای نوشتن آن زحمات فراوانی کشیده‌ایم و از دوستان و کارشناسان مختلفی مشورت گرفته‌ایم. این کار به تقویت مهارت‌های زندگی می‌پردازد.
وی در پایان تصریح کرد: در نهایت فکر می‌کنم کار خوب و مفیدی را شاهد هستیم و امیدواریم مردم نیز با آن ارتباط خوبی برقرار کنند.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

6 + 7 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?