در فرهنگسرای نیاوران
یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر برگزار می شود

یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر برگزار می شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 13Rating:

هنردستان: یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر از ۲۲ شهریور در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران برپا می‌شود.

به گزارش هنردستان، نمایشگاه تخصصی کتاب‌های هنر طبق روال سال‌های گذشته با توجه به استقبال علاقه‌مندان، امسال نیز توسط انتشارات ویژه نشر با همکاری فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.
کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه در حوزه موضوعات سینما، تئا‌تر، دکوراسیون، معماری، طراحی لباس، صنایع دستی، گرافیک، نقاشی، آشپزی، معماری، و سایر رشته‌های هنری است.
این کتاب‌ها آخرین آثار منتشرشده توسط ناشران بزرگ جهان و چاپ ۲۰۱۵ و قبل از آن هستند. کتاب‌های ناشرانی چون Rockport & Rotovition ، Phidon، Routledge، Antique Collectors «Club،Acc در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
همچنین کتاب‌های کلکسیونی و نفیسی نیز به این دوره نمایشگاه اضافه شده که از میان آن‌ها می‌توان به:، picasso، The art book، Atlas of world interior design، Dior، chanel، Persian painting، davinchi understanding jewellery، و منطق الطیر عطار اشاره کرد.
بیش از ۳ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه وجود دارد که با تخفیف در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. فهرست کامل کتاب‌ها نیز در سایتwww. vijehnashr. com درج شده است.
گفتنی است گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران تا ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰ صبح میزبان علاقه مندان به نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?