«یتیم خانه ایران» شهریور ماه اکران می شود

«یتیم خانه ایران» شهریور ماه اکران می شودReviewed by Khademi on Jul 27Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» جدیدترین ساخته ابوالقاسم طالبی بعد از اکران فیلم سینمایی «ناردون» در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تازه ترین ساخته ابوالقاسم طالبی بعد از فیلم سینمایی «ناردون» در گروه سینمایی آزادی به نمایش درخواهد آمد.

با توجه به فروش فیلم سینمایی «بارکد» و اکران «ناردون» در این گروه سینمایی احتمال اکران فیلم یتیم خانه ایران در شهریورماه خواهد بود.

photo_2016-07-27_12-51-44

باید دید گروه هنر و تجربه برای دیده شدن هرچه بهتر تنها فیلم سینمایی که دررابطه با قحطی در ایران ساخته شده است به کمک این فیلم خواهد آمد و همزمان علاوه بر گروه سینمایی آزادی در گروه هنر و تجربه هم اکران خواهد شد یا تنها این امکان را دراختیارفیلم های «ایستاده در غبار» و «فروشنده» خواهد گذاشت.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» مظلومیت ایرانیان را در به درستی در یک اثر سینمایی نشان می دهد و تلاش شده تا برگی از تاریخ واقعی کشور که تاکنون در این مدیوم دیده نشده به درستی روایت شود.

در این فیلم بازیگرانی چون علی رام نورایی، جعفر دهقان، دکترقطب الدین صادقی و تعدادی از بازیگران خارجی به ایفای نقش می پردازند.

فیلم سینمایی یتیم خانه ایران توسط دفتر پخش فیلمیران در ایران توزیع می شود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?