با حکم مهدی یارمحمدی؛
یلدا اسفندیاری، مشاور بازرگانی «فیلم خورشید» شد

یلدا اسفندیاری، مشاور بازرگانی «فیلم خورشید» شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 20Rating:
هنردستان: اسفندیاری، تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی و مطبوعاتی رمز موفقیت، بنیانگذار جشنواره رمز موفقیت طی حکمی به عنوان مشاور بازرگانی و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مستقل خورشید منصوب شد.
3920999_876
به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید؛ مهدی یارمحمدی، دبیر جشنواره طی حکمی یلدا اسفندیاری را به عنوان مشاور بازرگانی و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مستقل خورشید منصوب نمود.
در متن این حکم آمده است:
به نام خدا
سرکار خانم یلدا اسفندیاری
با سلام و احترام؛
پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید با جذب و نمایش فیلم‌های کوتاه، مستند، تجربی و انیمیشن با ساختار تجربی، تجربه‌گرا و خلاقانه در جهت تأکید بر ضرورت گسترش تولید این آثار ارزشمند سینمای ایران و معرفی این سینما به عنوان سینمای مبتنی بر اندیشه و خلاقیت گام برمی‌دارد و این تلاشی است در ادامه راهی که جشنواره خورشید برای معرفی فیلمسازان نخبه و آثار ارزشمند خردگرا و خلاق به عنوان تصویر صحیح از سینمای موثر و جریان‌ساز ایران دنبال می‌کند.
همچنان که مستحضرید، سینمای کوتاه در جامعه بین‌المللی امروز به عنوان یک اتاق فکر عمل می‌کند و فضایی است برای ابراز ایده‌ها و نگاه‌های متفکرانی که قصد دارند به شیوه‌ای خلاقانه و بر اساس تجربیات و فهم شخصی خود، که بی تردید بخش مهمی از انسان‌شناسی است، دنیا را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنند و جامعه را به سوی مدنیتی که شایسته انسان است راهنما باشند. ما بر این باوریم که سینمای ایران سهم مهمی در این عرصه دارد و جشنواره خورشید به عنوان جشنواره ویژه فیلم‌های مستقل تجربی در رسیدن به این اهداف تمام توان خود را بکار خواهد گرفت.
از آنجا که ایجاد ارتباط بین سینما به عنوان مهمترین هنر و اقتصاد در توسعه تعاملات ملی و بین‌المللی و رشد کیفی سینمای مستقل و رونق اقتصادی در عصر امروز امری مهم و ضروری است، و دستیابی به هنر مستقل مستلزم این ارتباط سازنده است، با توجه به دانش و تجربیات ارزشمند شما در این زمینه، با نهایت احترام به عنوان «مشاور بازرگانی و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مستقل خورشید» منصوب می‌شوید.
امید است در سایه عنایات خداوند و با همراهی شما، جشنواره ای در شأن سینمای مستقل تجربی کشور عزیزمان برگزار نماییم.
با احترام
مهدی یارمحمدی
دبیر جشنواره فیلم مستقل خورشید
لازم به ذکر است «پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید» به‌عنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربی در کشور، 22 الی 25 دی ماه سال جاری در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری تهران برگزار می شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

20 − 16 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?