به کارگردانی مجید برزگر؛
«یک شهروند کاملا معمولی» سودای سیمرغ را از سر بیرون کرد

«یک شهروند کاملا معمولی» سودای سیمرغ را از سر بیرون کردReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 13Rating:
هنردستان: فیلم مجید برزگر در مقام کارگردانی، بنا به دلیلی نمی‌تواند در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شرکت کند.
3894901_251
مجید برزگر کارگردان سینما در خصوص حضور فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، گفت: طبق مقررات فیلم‌هایی که قبل از حضور در جشنواره فیلم فجر در دیگر جشنواره‌ها شرکت کردند، امکان حضور در بخش رقابتی سودای سیمرغ را ندارند. «یک شهروند کاملا معمولی» نیز چون در جشنواره‌های شیکاگو شرکت داشته، از این قانون مستثنی نیست.
وی افزود: البته فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» امکان شرکت و رقابت در بخش مسابقه هنر و تجربه جشنواره فجر را دارد و اگر تهیه‌کننندگان فیلم فجر تصمیم به این کار بگیرند، حضور پیدا می‌کنیم.
«یک شهروند کاملا معمولی» که به تهیه‌کنندگی مشترک مجید مدرسی و سعید آرمند و به کارگردانی مجید برزگر است، داستان آقای صفری 83 ساله کارمند بازنشسته اداره پست را روایت می‌کند. او که در شهرکی قدیمی واقع در تهران زندگی می‌کند، پس از مرگ همسرش تنها می‌شود. تنها پسرش که خارج از ایران است، تصمیم دارد او را برای دیدار و مداوا به کانادا دعوت کند. مقدمات این سفر زندگی آرام و معمولی او را کمی به هم می‌ریزد.
بازیگران این فیلم عبارتند از:
سورن مناساکانیان، شادی کرم رودی، ناهید حدادی، اردشیر مهرآبادی، محمدباقر صفانور، سعید آبیاری، پاشا جمالی، مرتضی نفری،‌ تقی هاتفی، محمد کعبین.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پانزده + 11 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?