یک پرفورمنس موسیقایی در خانه هنرمندان اجرا می شود

یک پرفورمنس موسیقایی در خانه هنرمندان اجرا می شودReviewed by Khademi on Sep 14Rating:

هنردستان: یک گروه موسیقایی ۲۶ شهریورماه امسال پرفورمنس «شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد» را در گالری ها و راهروهای خانه هنرمندان ایران برگزار می کند.

 به گزارش هنردستان؛ جلیل صادقی‌اشرافی سرپرست این پرفورمنس موسیقایی درباره محتوای اجرای این برنامه توضیح داد: پرفورمنسی که قرار است ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۶ شهریور ماه در گالری ها و راهروهای خانه هنرمندان ایران برگزار شود به نوعی یک اجرای موسیقایی با شیوه ای کاملا متفاوت است که هدف ما این بوده که به مخاطب بگوییم موسیقی بد نیست و پدیده ای است که می توانیم به زیباترین شکل ممکن آن را در تقویت اندیشه و آرامش روح به کار ببندیم.

 پرفورمنس

وی ادامه داد: طی ماه های اخیر و بعد از لغو برخی کنسرت‌ها شاهد پیامدهای منفی بودیم که تاثیر زیادی در این حوزه گذاشته بنابراین ما آمده ایم تا به سهم خود با اجرای یک پرفورمنس فضای موجود را به سمتی هدایت کنیم که اگر نگاه منفی به موسیقی داشته باشیم چه اتفاقاتی در فضای پیرامونی ما می افتد. به هر صورت آنچه ما در این فضای اجرایی به آن توجه کردیم تغییر در نگاه مخاطب اندیشمندی است که به موسیقی علاقه دارد و ما می خواهیم به او و مخاطبان دیگر نشان دهیم که موسیقی بد نیست.

این نوازنده سه تار در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد:  موسیقی در این پرفورمنس با شکل متفاوتی اجرا می شود و من ترجیح می دهم مخاطب در فضای اجرا با محتوای کار ما آشنا شود اما آنچه می توانم بگویم این است که بسیاری از سازهای موسیقی اصیل ایرانی در این اجرا مورد استفاده قرار می گیرد البته عمده فضای طراحی شده مبتنی بر ساز سه تار است.

پرفورمنس «شوق را درپستوی خانه نهان باید کرد» ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۶ شهریور ماه به سرپرستی جلیل صادقی اشرافی در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?