امیر قطبی خبر داد؛
«یک دزدی عاشقانه» و «رسوایی ۲» به فیلمیران رسید

«یک دزدی عاشقانه» و «رسوایی ۲» به فیلمیران رسیدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 3Rating:

هنردستان: فیلمیران دفتر پخش کننده دو فیلم «یک دزدی عاشقانه » و «رسوایی ۲» است.

4472385_195

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر قطبی مدیر پخش دفتر «فلیمیران» گفت: دو فیلم «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان و «رسوایی۲» ساخته مسعود ده نمکی را دفتر پخش فیلمیران توزیع خواهد کرد.

وی در ادامه بیان کرد: مدت سرگروهی فیلم‌های «بادیگارد» و «ابد و یک روز» که هفت هفته بوده، به پایان رسیده و به دلیل فروش خوب مدت اکران این فیلم‌ها در زیرگروه ها تا سه هفته دیگر که در مجموع ۱۰ هفته می‌شود ادامه دارد.

قطبی با اشاره به ادامه فروش خوب این فیلم‌ها افزود: فروش فیلم «بادیگارد» تا دور روز قبل، در تهران ۳میلیارد و ۷۸۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۲ میلیارد و در مجموع ۵ میلیارد و ۷۸۰ میلیون بوده است. این میزان فروش با ۲۷ سالن در تهران و ۴۵ سالن سینمایی در شهرستانها بدست آمده است.

وی در ادامه اظهار داشت: فیلم «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی نیز در زمان مشابه، ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها و در مجموع ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. تعدادسالن های نمایش دهنده این فیلم نیز ۲۴ سالن در تهران و ۲۵ در شهرستانها بوده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?