توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد؛
۱۵ مجوز اجرای صحنه‌ای صادر شد

۱۵ مجوز اجرای صحنه‌ای صادر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 14Rating:

هنردستان: واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز ۱۵ اجرای صحنه‌ای موسیقی در تهران و شهرستان‌ها را صادر کرد.

1435171267_82055_194

به گزارش هنردستان مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «شب ساز ایرانی» به سرپرستی احمد رضاخواه را صادر کرد. این کنسرت بی‌کلام در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آذر ماه در یک نوبت (ساعت ۲۱: ۳۰) در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

این گروه در این شب قطعاتی چون «ژیوار»، «هشت‌گاه»، «مثنوی»، «افسانه شهر آینه» و… را اجرا خواهند کرد.

مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه «کُما» به سرپرستی و خوانندگی حمید عسگری در محل سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی صادر شده است. این کنسرت در روز ۷ بهمن ماه در سانس‌های ۱۸ الی ۲۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳ به روی صحنه خواهد رفت.

سه مجوز جداگانه برای گروه «بنیامین» به سرپرستی و خوانندگی بنیامین بهادری در تهران و دو شهرستان کرمانشاه و سنندج صادر شده است.

این گروه در تاریخ‌های ۶ دی ماه و ۱۸ بهمن ماه در دو سانس ۱۸ الی ۲۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳: ۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برنامه خواهد داشت و در تاریخ ۲۸ و ۲۹ دی ماه در دو سانس ۱۸ الی ۲۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳: ۳۰ در تالار انتظار کرمانشاه به روی صحنه خواهند رفت و در ۱ بهمن ماه در دو سانس ۱۸ الی ۲۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳: ۳۰ در سالن امام خمینی (ره) آموزش و پرورش سنندج اجرا خواهند داشت.

بنیامین بهادری در این اجرا‌ها قطعاتی چون: «صدای قلب تو»، «خواب»، «آهای تو» و… را اجرا خواهد کرد.

همچنین واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی اصیل ایرانی و فولکلور را برای گروه «داد مهر» (ویژه بانوان) صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی و خوانندگی آن به عهده پروین سلطانی است به تاریخ ۳ دی ماه در یک سانس (ساعت ۱۳) در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون: «یادگار»، «کران بیکران»، نوستالژی «و… را اجرا خواهند کرد.

مجوز یک اجرا برای ارکس‌تر ملی به رهبری فرهاد فخرالدینی و خوانندگی سالار عقیلی در تالار وحدت صادر شده است. این اجرا در تاریخ ۲۲ آذر ماه ساعت ۲۱ الی ۲۳ در یک سانس برگزار می‌شود. در این کنسرت قطعاتی چون» فانتزی شرقی «،» بهار دلکش «،» گیسو «و… اجرا خواهد شد.

گروه مازیار فلاحی نیز برای روزهای ۲۳ آذر ماه و ۸ دی ماه مجوز اجرا دریافت داشته است. کنسرت این گروه در دو سانس ۱۸ الی ۲۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳: ۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت. مازیار فلاحی در این اجرا‌ها قطعاتی چون» دروغه «،» لحظه‌ها «، مجنون لیلی» و… را خواهد خواند.

گروه دلنوازان آذربایجان به سرپرستی مالک منصوراف و به خوانندگی فرامرز گرمرودی دیگر گروهی است که مجوز اجرا دریافت کرده است. اجرای این گروه ۲۶ آذر ماه در برج میلاد برگزار می‌گردد.

دیگر گروه آذربایجانی که از واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرا گرفته است «تامای» نام دارد. سرپرست این گروه رسول دلریش و خواننده آن داریوش دهری است. اجرای این گروه در ۹ دی ماه در دو سانس ۱۸: ۳۰ الی ۲۰: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ الی ۲۳: ۳۰ برگزار می‌شود.

گروه تامای در این کنسرت قطعاتی چون: الیم ان قاداسین، می‌انا گوزلر، و اینصاف یاخجی شیدی و… را اجرا خواهند کرد.

همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز دو اجرای کلاسیک را در سالن رودکی صادر نموده است. اولین کنسرت که در روزهای ۲۶ و ۲۷ آذر ماه در یک سانس (ساعت ۲۰) به روی صحنه خواهد رفت، اجرای «دوئت ویلن و پیانو» است که سرپرستی آن را سروش زالی به عهده دارد. این گروه در این شب قطعاتی چون: «سونات در دومینور» از یوهان سباستین باخ و «سونات در لامینور» از شوبرت و «سونات در می‌مینور» از موتسارت و… را اجرا خواهند کرد.

 «رسانه هنر» دیگر گروه موسیقی کلاسیک است که در ۲۷ دی ماه در یک سانس (ساعت ۱۹) در سالن رودکی به روی صحنه خواهد رفت. این گروه به سرپرستی پدرام طاهریان قطعاتی چون: «سمفونی ۵ بتهوون»، «سوئیت ارلزین» از بیزه، «فانتزی پاستورال» از داپلر و… را اجرا خواهند کرد.

گروه «مانی» به سرپرستی مانی رهنما نیز در تاریخ ۲۸ دی ماه در یک سانس (۲۱: ۳۰) در تالار وحد ت به روی صحنه خواهند رفت.

گروه بهار (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی هنگامه اخوان نیز در تاریخ ۱۷ دی ماه در یک سانس ۱۵: ۳۰ در تالار وحدت اجرا خواهد داشت. این گروه موسیقی سنتی در این اجرا قطعاتی چون: «پیش درآمد اصفهان»، «تصنیف نوع بشر»، «ساز و آواز»، «بیات راجه» و… را اجرا خواهد کرد.

گروه موسیقی سنتی «نیستان» به سرپرستی کوروش متین و خوانندگی محمود صالحی نیز در روز‌های ۱۰ و ۱۱ دی ماه در یک سانس (ساعت ۲۱) در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهند رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون: «ای یار من»، «تکنوازی سنتور»، کمانچه و تنبک «و… را اجرا خواهند کرد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?