دبیرخانه جشنواره اعلام کرد:
۲۸۰ اثر متقاضی حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر هستند

۲۸۰ اثر متقاضی حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر هستندReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 14Rating:
هنردستان: مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که ۲۸۰ اثر متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر هستند و برای حضورشان فرم پر شده است.
1936522
به گزارش هنردستان سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: تا پایان مهلت دریافت فرم درخواست حضور در جشنواره فیلم فجر (۱۵ آذر) آذرماه برای حضور، ۲۸۰ اثر از سوی سینماگران در جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلف فرم پر کرده اند.

سیمون سیمونیان در این‌باره اظهارکرد: پس از بررسی های به عمل آمده و بر اساس تقاضاهای ارائه شده، ۲۶۵ اثر که مطابق آیین نامه جشنواره فیلم فجر و ضوابط سازمان سینمایی بودند توسط هیات های انتخاب درحال بازبینی هستند.

وی تاکید کرد: بدیهی است چنانچه نسخه کامل این آثار در موعد مقرر به دبیرخانه ارائه شود توسط هیات انتخاب مورد بازبینی قرار خواهد گرفت. در مرحله بازبینی، نسخه راف کات بدون میکس و موسیقی نیز پذیرفته می شود.

مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر یادآور شد: در بخش سودای سیمرغ ۷۷ فیلم، نگاه نو ۳۰ فیلم، هنر و تجربه ۶۸ فیلم و در بخش مستند ۹۰ فیلم مطابق آیین نامه جشنواره هستند و بازبینی خواهند شد.

سیمونیان تصریح کرد: فیلم هایی که در سال های گذشته توسط هیات انتخاب بازبینی شده و پذیرفته نشده اند و یا فاقد پروانه ساخت و نمایش یا هرگونه منافات با مقررات و ضوابط سازمان سینمایی هستند از سوی دبیرخانه به هیات انتخاب ارائه نخواهند شد.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری محمد حیدری برگزار می شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شش − سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?