۲ جایزه از جشنواره پرتغالی به «یک آن» رسید

۲ جایزه از جشنواره پرتغالی به «یک آن» رسیدReviewed by Khademi on Oct 9Rating:

هنردستان: فیلم کوتاه «یک آن» به کارگردانی نقی نعمتی از تولیدات انجمن سینمای جوانان اردبیل موفق به کسب ۲ جایزه از جشنواره «پلانوس» پرتغال شد.

به گزارش  هنردستان؛ در مراسم اختتامیه جشنواره «پلانوس» که در شهر تومار پرتغال برگزار شد، عنوان بهترین فیلمنامه جشنواره به نقی نعمتی برای نویسندگی این فیلم تعلق گرفت. همچنین روزبه رایگا نیز برای  تصویربرداری این فیلم موفق شد جایزه بهترین فیلمبرداری را از آن خود کند.

جشنواره پرتغال

 جشنواره فیلم کوتاه «پلانوس» با هدف گسترش و ترویج فیلم‌های کوتاه جدید در شهر تومار، از طریق رقابت و همچنین دعوت از فیلم‌های مهمان توسط «Tripé productions» با حمایت شهرداری تومار سازماندهی و برگزار شد.

فیلم کوتاه «تنازع» به کارگردانی مسعود حاتمی نیز دیگر نماینده ایران در این جشنواره بود و به همراه «یک آن» با فیلم‌هایی از پرو، فرانسه، هند، رومانی، اسپانیا، سوئیس، روسیه، کانادا، پرتغال، چک، استرالیا و آمریکا به رقابت پرداخت.

عوامل فیلم کوتاه «یک آن» عبارتند از فیلمنامه و کارگردانی: نقی نعمتی، مدیر تصویربرداری: روزبه رایگا، صدابردار: حسن شبانکاره، طراحی و ترکیب صدا: بهروز شهامت، تدوین: مهتا نیل‌فروشان، بازیگران: قربان نجفی، غفور ملکی، بهزاد داوری، داریوش غذبانی، یوسف یزدانی، سیامک ادیب، تهیه‌کننده: نقی نعمتی، محصول: انجمن سینمای جوانان دفتر اردبیل.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?