پوریا آذربایجانی:
۷۰درصد از نگارش فیلم‌نامه‌ای زن محور انجام شد

۷۰درصد از نگارش فیلم‌نامه‌ای زن محور انجام شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 17Rating:

هنردستان: پوریا آذربایجانی گفت: در حال حاضر مشغول نوشتن یک فیلم‌نامه هستم که تا به این لحظه ۷۰درصد از نگارش آن انجام شده است

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ پوریا آذربایجانی درباره جدیدترین فعالیتش بعد از ساخت فیلم سینمایی «اروند» گفت: در حال حاضر مشغول نوشتن یک فیلم‌نامه هستم که هنوز به پایان نرسیده است. و این روزها سخت مشغول به نگارش آن هستم و 15 روز دیگر به اتمام می‌رسد.

وی در ادامه افزود: برای این فیلمنامه‌ام هنوز نامی انتخاب نکرده‌ام و به نتیجه‌ای نرسیدم هنوز هم به طور قطع نمی‌توانم نامی از تهیه‌کننده ببرم. همه اینها بعد از نگارش نهایی فیلمنامه‌ام مشخص خواهد شد.

پوریا آذربایجانی

آذربایجانی درباره این فیلمنامه که در دست نگارش دارد اظهار کرد: تا به این لحظه 70 درصد از نگارش فیلمنامه‌ام انجام شده است. تمام لوکیشنهای این فیلم در تهران خواهد بود. قصه‌ این فیلم‌نامه بر محویرت یک شخصیت اصلی که زن است اتفاق می‌افتد و مخاطب شاهد یک فیلم اجتماعی زنانه خواهد بود.

آذربایجانی گفت: به خاطر شرایطی که در قصه وجود دارد تقریباً تمام شهر را مخاطب در فیلم می‌بیند. یک بازیگر اصلی این فیلم خواهد داشت و چهار بازیگر محوری و تاثیر گذار دیگر در کنار شخصیت اصلی حضور مفید خواهند داشت. ذکر این نکته را لازم می‌دانم که منطق روایی قصه این فیلمنامه منطق روایی شازده کوچولویی است.

وی در پایان گفت: برنامه‌ریزی‌ام این است که بتوانم فیلم را در پاییز کلید بزنم و در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران حضور پیدا کنیم.

پوریا آذربایجانی کارگردان جوانی است که در کارنامه‌اش فیلمی چون «تجربیش ناتمام را کارگردانی کرده است او این روزها فیلم سنیمایی «دربند را هم در نوبت اکران دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?