برنامه های سومین روز جشنواره سما؛
از آموزش همایون اسعدیان تا اکران «ایستاده در غبار»

هنردستان: جشنواره «سما» در سومین روز برگزاری، کارگاه کارگردانی همایون اسعدیان، اکران مستند فصل هرس لقمان خالدی و ایستاده در غبار محمدحسین مهدویان را علاوه بر نمایش فیلم های کوتاه در برنامه های خود دارد.

هنردستان: جشنواره فیلم کوتاه «سما» به همت موسسه آوینی سومین دوره خود را  از یکشنبه  22 فروردین آغاز کرد.  برنامه های امروز سه شنبه روزسوم جشنواره فیلم کوتاه سما با موضوع سبک زندگی اسلامی در ادامه می آید.

1-11

ساعت 14 تا 16

سالن شماره یک

اکران فیلم مستند «فصل هرس»   کارگردان: لقمان خالدی   تهیه کننده: مهدی شامحمدی

سالن شماره دو

پویا نمایی نسل نو/       «زخم بی درد»            کارگردان: محسن نجفی مهری           تهران             2 دقیقه

مستند ملی/               «اوسیا»                    کارگردان: علیرضا دهقان                       یزد            42 دقیقه

داستانی ملی/            «نخجیر»                    کارگردان: حسام اسلامی                  تهران            13 دقیقه

عروج از منا/                «منا بی برگشت»        کارگردان: فرید ولی زاده                     تهران           43  دقیقه

داستانی نسل نو/       «شاید دیر»                 کارگردان: مهشاد ولی                       تهران              7 دقیقه

سالن شماره سه

داستانی ملی/           «ناتمام»                     کارگردان: آزاد محمدی                       کردستان       17 دقیقه

مستند ملی/     «بازار از طهران تا تهران»         کارگردان: رضا خانلری                        تهران            42 دقیقه

داستانی نسل نو/     «بیگانه»                       کارگردان: فردین انصاری نژاد               اصفهان          15 دقیقه

مستند نسل نو/   «شهید علی منیعات»          کارگردان: ساسان فلاح فر                  تهران            20 دقیقه

عروج از منا/        «معمای 204»                           تهران                                                         20 دقیقه
ساعت 16 تا 18

سمینار آموزشی  کارگردانی  با حضور استاد همایون اسعدیان

ساعت 18 تا 20

سالن شماره یک

اکران فیلم «ایستاده در غبار»      کارگردان: محمدحسین مهدویان      تهیه کننده: حبیب الله والی نژاد

سالن شماره دو

داستانی ملی/     «500 مثقال طلا»            کارگردان:  شهرزاد دادگر                       تهران           18 دقیقه

مستند ملی/     «گام های یک دست»         کارگردان:  کیومرث صمدی طاری             تهران          39 دقیقه

داستانی ملی/    «حریم امن»                    کارگردان: عباس گلستانی فرد               تهران            6 دقیقه

داستانی ملی/    «خانه روشن است»          کارگردان:  سید محمود اریب                  تهران          24 دقیقه

عروج از منا/        «عروج بی خروش»            کارگردان: امیر مهر یزدان                        تهران         39 دقیقه

مستند نسل نو /      «میزان»                     کارگردان: آرزو گل فام                            زنجان          2 دقیقه

سالن شماره سه

داستانی ملی/         «glimmer»                کارگردان: امیر عبدالهیان                         تهران        18 دقیقه

مستند ملی/     «دوباره نگریستن»              کارگردان: سید ستار چمنی گل               کردستان    24 دقیقه

داستانی ملی/     «فندک انگلیسی»           کارگردان: مصطفی معرف فرد                    تهران       10 دقیقه

عروج از منا/       «آنجا کربلا شد»                کارگردان: محسن جهانی               خراسان رضوی     20 دقیقه

مستند ملی/         «من میترا نیستم»         کارگردان: محسن امامی                          تهران       42 دقیقه

 ساعت 20:30 تا 22

سالن شماره یک

پویا نمایی ملی/    «بادکنک»                     کارگردان: مقداد اخوان                   تهران                     4  دقیقه

داستانی ملی/     «امضا»                         کارگردان: محمد ثریا                     تهران                     16 دقیقه

مستند ملی/       «می لا دو»                    کارگردان: فاطمه طوسی             خوزستان                  30دقیقه

داستانی نسل نو/  «بی نام»                     کارگردان: سروش یاری                 تهران                       5 دقیقه

مستند ملی/        «بازگرد»                       کارگردان: ماریا ماوتی                  آذربایجان غربی          24 دقیقه

مستند ملی/        «الله داد»                      کارگردان: مائده حافظی               تهران                       10 دقیقه

مستند ملی/        «دیوار»                        کارگردان: قاسم شیشه گری         تهران                      15 دقیقه

سالن شماره دو

داستانی نسل نو/  «مرخصی آخر»             کارگردان: امیر مهندسیان               تهران                      23 دقیقه

مستند ملی/  «صبحانه ای با طعم مرگ»     کارگردان: محمد علی شعبانی        تهران                      33دقیقه

داستانی نسل نو/     «خانه سقف ندارد»     کارگردان: محسن نجفی راد           خراسان رضوی           8 دقیقه

مستند ملی/  «ناخدا سلیمان»                  کارگردان: سعادت علی سعید پور     آذربایجان شرقی     24  دقیقه

داستانی نسل نو/  «برای یک روز زندگی»    کارگردان: نفیسه ضیائی                 اصفهان                   7 دقیقه

پویا نمایی ملی/    «تار و پود»                   کارگردان: امیرهوشنگ معین            تهران                      2 دقیقه

داستانی ملی/  «پل»                             کارگردان: امین قشقائیان                 اصفهان                  23 دقیقه

سالن شماره سه

مستند ملی/    «بی بی طلا»                  کارگردان: فردوس خسروی نژاد         لرستان                  25  دقیقه

داستانی نسل نو/  «سکوت کن»      کارگردانان: حسین امیری و پدرام پور امیری     کرمان                 25 دقیقه

عروج از منا/          «وضعیت سیاه»           کارگردان: مهدی فتحی                     تهران                     3 دقیقه

مستند ملی/    «چند شاخه گل مریم»      کارگردان: محمد قاسم پور                  تهران                   42 دقیقه

داستانی ملی/  «خاطرات مخدوش یک دریاچه»     کارگردان: سید وحید نامی        تهران                   15 دقیقه

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?