نامزدهای مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس اعلام شدند

نامزدهای مسابقه ایران در بخش‌های مختلف کارگردانی، فیلمنامه‌، بازیگر زن و مرد،‌تدوین، صدابرداری، بهترین صدا، جلوه‌های ویژه و موسیقی … اعلام شد.
به گزارش هنردستان؛ به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، اسامی نامزدها در بخش‌های مختلف به شرح ذیل است:
نامزدهای بهترین فیلم:
1- جاده شهریار به تهیه کنندگی آقای وحید قاضی میرسعید
2- حبیب آقا به تهیه کنندگی  آقای مرتضی عمادی محصول شبکه تهران
3- دریادلان به تهیه کنندگی آقای سامان سالور محصول صدا و سیمای مرکز زنجان
4- سوختن به تهیه کنندگی آقایان علی انصاریان و میثاق وصال
5- یک نفر تا مرگ به تهیه کنندگی آقای سید مرتضی عمادی محصول شبکه یک سیما
نامزد‌های بهترین کارگردانی:
1- بهرنگ توفیقی برای کارگردانی فیلم سوختن
2- محمد حمزه ای برای کارگردانی فیلم حبیب آقا
3- سامان سالور برای کارگردانی فیلم دریادلان
4- اسماعیل فلاح پور برای کارگردانی فیلم یک نفر تا مرگ
5- وحید قاضی میرسعید برای کارگردانی فیلم جاده شهریار
 نامزدهای بهترین فیلم‌نامه:
1- جابر قاسمعلی برای فیلم نوشت سه روز و دو شب
2- سید ناصر هاشم زاده برای فیلم نوشت غریبه ها
3- امیردژاکام برای فیلم نوشت ستاره شرق
4- پیام کرمی و مهدی کیا برای فیلم نوشت حبیب آقا
5- حسین تراب نژاد و امیر عربی برای فیلم نوشت یک نفر تا مرگ
نامزدهای بهترین بازیگر زن:
1- پریناز ایزدیار برای فیلم زنده به گور
2- بهاران بنی احمدی برای فیلم جاده شهریار
3- فریبا جدی کار برای فیلم سه روز و دو شب
4- حمیرا ریاضی برای فیلم ژوان
نامزدهای بهترین بازیگر مرد:
1- زنده یاد انوشیروان ارجمند برای فیلم ستاره شرق
2- علی انصاریان برای فیلم سوختن
3- روح اله کمانی برای فیلم یک نفر تا مرگ
4- پرویز فلاحی پور برای فیلم دریادلان
5- حسین ملکی برای فیلم حبیب آقا
نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد:
1- علیرضا استادی برای فیلم حبیب آقا
2-  حبیب دهقان نسب برای فیلم دریادلان
3- رامین راستاد برای فیلم هدیه
4- سیروس کهوری نژاد برای فیلم نفر بر
5- محمد مختاری برای فیلم دریادلان
نامزدهای بهترین بازیگر مکمل زن:
1- چکامه چمن ماه برای فیلم سوختن
2- ژاله صامتی برای فیلم غریبه ها
3- فرانک کلانتر برای فیلم سه روز و دو شب
4- لیندا کیانی برای فیلم سه روز و دوشب
نامزدهای بهترین تصویربرداری:
1- داریوش حکمت برای فیلم سوختن
2- پیمان عباس زاده برای فیلم حبیب آقا
3- سیروس عبدلی برای فیلم تا مدار 10 درجه
4- عبداله عبدی نسب برای فیلم هدیه
5- عزت اله عزیزی برای فیلم جاده شهریار
6- شهرام نجاریان برای فیلم یک نفر تا مرگ
نامزدهای بهترین تدوین:
1- امیر شیبان خاقانی برای تدوین فیلم سوختن
2- سهراب خسروی برای تدوین فیلم یک نفر تا مرگ
3- هایده صفی یاری برای تدوین فیلم 316
4- رضا مطهری برای تدوین فیلم نفر بر
نامزدهای بهترین موسیقی:
1- حمید اسماعیل زاده برای ساخت موسیقی فیلم دریادلان
2- مهیار افشار برای ساخت موسیقی فیلم 316
3- محمد جعفری برای ساخت موسیقی فیلم جاده شهریار
4- فرزین قره گزلو برای ساخت موسیقی فیلم زنده به گور
5- محمد مهدی گورنکی برای ساخت موسیقی فیلم نفر بر
نامزدهای بهترین صدا:
1- منصور شهبازی و علیرضا علویان  برای صدای فیلم حبیب آقا
2- حمید اسلامی ، کیوان کیوانداریان و آرش قاسمی برای صدای فیلم ژوان
3- آرش برومند و ناصر فخری  برای صدای فیلم ستاره شرق
4- میرشجاع گراکویی و مهرداد جلوخانی  برای  صدای فیلم یک نفر تا مرگ
نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:
1- علی خورشیدی برای چهره پردازی فیلم ژوان
2- زهره سیه پوش برای چهره پردازی فیلم یک نفر تا مرگ
3- کوروش علیزاده برای چهره پردازی فیلم ستاره شرق
4- نوید فرح مرزی برای چهره پردازی فیلم تا مدار 10 درجه
نامزدهای بهترین صحنه و لباس:
 در این بخش هیات داوران نامزد اعلام نکردند
نامزده بهترین جلوه های ویژه:
در این بخش هیات داوران نامزد اعلام نکردند
سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس شانزدهم مهر ماه با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?