فراخوان کارگاه‌های آموزشی تئا‌تر فجر منتشر شد

فراخوان کارگاه‌های آموزشی تئا‌تر فجر منتشر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 7Rating:

هنردستان: کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئا‌تر فجراز آبان ماه تا زمان برگزاری جشنواره تئاتر فجر در بهمن ماه برگزار می‌‌شود.

سمینار

به گزارش هنردستان افشین خورشید باختری مدیر بخش کارگاه‌های آموزشی جشنواره سی‌وچهارم با اعلام این خبر، گفت: یکی از موضوعات مورد توجه در این مجموعه «رابطه تئا‌تر و هنرهای تجسمی» است که شامل چند کارگاه بوده و نخستین آن با عنوان «نقاشی و ایده‌هایی برای اجرای تئا‌تر» توسط جواد علی‌محمدی اردکانی از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی واقع در خیابان انقلاب، بعد از فلسطین، نبش خیابان صبای جنوبی برگزار می‌شود.

وی افزود: این کارگاه در پاسخ به ضرورت هم سخنی و تعامل بیشتر میان هنر تئا‌تر و هنر نقاشی و جستجوی ظرفیت‌های موجود برای تولید ایده‌های اجرایی از خلال زیبایی‌شناسی و خصوصیات فنی و تکنیکی هنر نقاشی برگزار می‌شود. در این کارگاه ضمن تحلیل آثار برجسته هنر نقاشی رابطه و کاربرد زمینه‌های زیبا‌شناسانه هنر نقاشی در اجرای تئا‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جزییات حضور علاقه‌مندان با اولویت دانشجویان رشته‌های هنری، گروه‌های نمایشی و افراد معرفی شده از سوی نهاد‌ها و تشکل‌های هنری و فرهنگی به این شرح است:

زمان برگزاری:

۲۵/۸/۹۴ ساعت ۹ الی ۱۳

محل برگزاری:

خیابان انقلاب، بعد از فلسطین، نبش خیابان صبای جنوبی، پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی

شرایط ثبت نام:

دانشجویان رشته‌های هنری، گروه‌های نمایشی و افراد معرفی شده از سوی نهاد‌ها و تشکلهای هنری و فرهنگی در اولویت قرار دارند.

مبلغ واریزی برای حضور در این کارگاه: ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ ریال است که باید به شماره حساب ۱-۹۹۵۹۹۵۳-۸۵۰-۱۳۴ بانک اقتصاد نوین شعبه بلوار کشاورز به نام انجمن هنرهای نمایشی ایران واریز و اصل فیش واریزی به همراه فرم ثبت‌نام شرکت در کارگاه به دبیرخانه جشنواره ارائه شود.

دبیرخانه جشنواره برای دانشجویان رشته تئا‌تر به میزان ۷۰ درصد، دانشجویان سایر رشته‌های هنری ۵۰ درصد و اعضای گروه‌های نمایشی متقاضی حضور در سمینار به میزان ۵۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

دبیرخانه جشنواره همچنین از متقاضیان گرامی درخواست کرد حتما نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارائه اصل فیش واریزی به دبیرخانه تا قبل از شروع کارگاه اقدام کنند.

نشانی دبیرخانه: خیابان انقلاب، خیابان رازی، خیابان استاد شهریار، خیابان هانری کربن، پلاک ۱۸ – طبقه

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × 1 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?