15 نویسنده دیگر به دور دوم جایزه تهران راه یافتند

15 نویسنده دیگر به دور دوم جایزه تهران راه یافتندReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 8Rating:
هنردستان: دبیر جایزه داستان تهران از اضافه شدن 15 اثر دیگر به مرحله دوم داوری این جایزه خبر داد.
3879769_579
به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری دومین دوره جایزه داستان تهران؛ مینا فرشیدنیک با اعلام اینکه بررسی آثار راه یافته به مرحله دوم داوری و رایزنی‌های اولیه در خصوص ارزیابی آثار صورت گرفته، به نهایی شدن تقریبی فهرست برگزیدگان جوایز اصلی جشنواره اشاره کرد و گفت: در بخش جوایز جنبی، با توجه به تنوع و مبالغ جوایز این بخش، هیات داوران به این جمع بندی رسیدند که تعداد آثار بیشتری را مورد بررسی قرار دهند.
به گفته او طی توافقی که در این خصوص بین علی خدایی، رئیس هیات داوران و دبیر جشنواره صورت گرفته، مقرر شده است از بین آثاری که امتیازات بالاتری را در مرحله اول داوری به دست آورده‌اند، 15 اثر دیگر با محوریت جوایز جنبی در اختیار هیات داوران قرار بگیرد.
دبیر جایزه داستان تهران اسامی 15 نویسنده راه یافته به دور دوم داوری را به شرح زیر اعلام کرد: محمدحسن ابوحمزه، نوری ايجادی، ركسانا ايور، هما جاسمی، محمدسامان جواهریان، شیوا خادمی، حمید رضا شرقی، ميلاد ظريف، مهراوه فردوسی، معین فرخی، ابوذر قاسمیان، فیروزه گل‌سرخی، طناز مظفری، رزیتا نصرتی و دلبر یزدان‌پناه.
گفتنی است؛ پیش از این براساس داوری اولیه توسط شورای بررسی داستان ماهنامه داستان همشهری، ۷۵ نفر به دور دوم داوری راه یافته‌  و داستان‌هایشان برای داوری نهایی به هیات ‌داوران شامل علی خدایی، فرخنده آقایی، علی موذنی، بلقیس سلیمانی و محمدحسن شهسواری سپرده شده بود.
امسال رتبه‌های اول تا سوم جایزه داستان تهران به ترتیب ۷۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و  ۳۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند. از پنج اثر برتر  نیز هر یک با مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر خواهد شد.
دومین جایزه «داستان تهران»  از سوی ماهنامه داستان همشهری برگزار می‌شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج × 4 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?