چیدمان مناسب برای کمد لباسی

چیدمان مناسب برای کمد لباسیReviewed by لیلا فتح الله پور on Jan 5Rating:

 هنردستان:آذین پذیرا

کمد لباسی یکی از مکان هایی در خانه است که می تواند ساعت ها وقت شما را برای پیدا کردن لباس مورد نظرتان صرف کند و یا برای تمیز و مرتب نگاه داشتن آن همیشه در تلاش باشید . اما در دنیای امروز که سرعت و دقت حرف اول را می زند می توانید با چیدمان مناسب کمد لباسی این مشکل را برطرف سازید . تنها کافی ست از نکات و قانون های ذیل پیروی کنید .

قانون شماره یک

لباسهای تان رو از کوتاه به بلند آویزان کنید تا در کف کمد از فضای باقیمانده لباس های کوتاه برای کفش یا کیف هایتان بهره ببرید .

قانون شماره دوم

اگر جز وفاداران به رنگ هستید ( افرادی که معمولا تنها چند رنگ خاص استفاده می کنند ) و کمد لباسی تان مملو ازلباس هایی با رنگ های نزدیک به هم است . در بین آنها کاورهای رنگی آویزان کنید تا از خطای دیدتان جلوگیری کند و بتوانید در نهایت سهولت لباس مورد نظرتان را بیابید .

قانون شماره سوم

از نگه داشتن لباس هایی که سال ها برایتان کوچک یا تنگ شده اند بپرهیزید چرا که هرگز اندازه یتان نمی شوند و صرفاَ در کمد لباسی فضا را اشغال می کنند .

قانون شماره ی چهارم

صحیح و خوش فرم نگه داشتن کیف / کفش و چکمه یکی از سخترین نکات است که به راحتی قابل حل می باشد . تنها کافی است ، کیسه ای پارچه ای را داخل آنها گذاشته و هماهنگ با میزان فضای شان با روزنامه ی باطله و فشرده پر کنید . اگر فصل زمستان تمام شده است و یا از آن کیف / کفش فقط در موارد خاصی استفاده می کنید آن را در کیسه و یا جعبه بگذارید تا همیشه تمیز و آمادهی استفاده باشد .

قانون شماره ی پنج

کاغذ های ضد بید و تکه ای زغال برای جلوگیری از بید و بوی نامطبوع کمد بسیار ضروری هستند ، بنابراین اگر به سالم و خوش بو بودن وسایل تان علاقه مندید از آنها در کمد استفاده کنید .

قانون شماره شش

اگر به قانون های بالا عمل کرده باشید هم اکنون که کمدتان مرتب و چیده شده زمان دوام بخشیدن به این نظم است . تکه ای پارچه و یک ماژیک تهیه کنید و یکی دوبرگ هم کاغذ حال چوب لباسی ها یتان را شماره گذاری کرده ، شماره ها را روی پارچه نوشته و شماره های کوچک پارچه ای را در قسمتی از لباس تان که در زمان پوشیدن مشخص نمی شود بدوزید . دور محل کیف هایتان را هم خط کشی کنید تا هرتکه ای را که ازکمد برمیدارید پس از استفاده در جای خودش قرار دهید .

تگ ها : فشن و مد / طراحی لباس / ساعت های هوشمند / هنردستان /انواع زیورآلات لوکس /آشنایی با انواع ساعت های هوشمند / نویسندگان فشن / آذین پذیرا / طراحان لباس / فشن و مد ایران / نویسندگان حوزه ی فشن در ایران

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?