17 نمایش در دومین روز از جشنواره نمایش عروسکی

17 نمایش در دومین روز از جشنواره نمایش عروسکیReviewed by مصطفی زبرجد on Aug 23Rating:

هنردستان: جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در دومین روز برگزاری خود میزبان 10 نمایش صحنه‌ای و 7 نمایش در فضای باز است.

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبري شانزدهمين جشنواره بين‌المللي نمايش عروسكي تهران- مبارك، تالار اصلی تئاتر شهر در دومین روز پیاپی میزبان نمایش «نویسنده» کاری از جو استروگرومن از کشور هلند است که به‌مدت زمان 60 دقیقه در دو نوبت 19 و 21 به صحنه می‌رود.

در تالار چهارسو نمایش «قصه گرگ گرسنه»  به کارگردانی هادی افتخارزاده به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن 40 دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های17:30 و 19:30 اجرا می‌شود.

uv,s;d

در تالار قشقایی نمایش «چه کسی گربه را جا به جا کرد» کاری از محمد لقمانیان اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان 55دقیقه در دو سانس 18:30 و 20:30 روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «زرد قناری» به کارگردانی مرتضی اسدی مرام است که با مدت زمان 37 دقیقه و در دو سانس 18 و 20:15 اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شعر دو نمایش «تاج وارونه» کاری از گروه گلابتون و «خال پادشاه» کار گروه جوانه‌های امید به ترتیب در سانس‌های 16:30 و 19 اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «بنیامین و بن تن» است که با کارگردانی سید آرش شریف‌زاده در دو نوبت 17 و 19 و با مدت زمان 60 دقیقه اجرا می‌شود.

تالار گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز شاهد اجرای نمایش «سفر شگفت‌انگیز» کار کشور آلمان است که با مدت زمان 45 دقیقه در دو سانس 18 و 20:15 به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی»  کار بهروز غریب پور است که ساعت 19:30 و به مدت زمان 110 دقیقه اجرا می‌شود.

و سرانجام اینکه نمایش «هزار قصه یک شب» کار مشترک سمیه گلباز و داود بختیاری به مدت 40 دقیقه و در دو سانس 17 و 18 اجرا می‌شود.

پارک دانشجو، لاله و خانه هنرمندان میزبان نمایش‌های فضای باز جشنواره نمایش عروسکی

در دومین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان 7 نمایش در بخش فضای باز است.

در این روز نمایش ‌«پهلوان کچل، کچل می‌ماند» کار نوید صفاریان به مدت 35 دقیقه و راس ساعت 17:30 در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

ساعت 18 نمایش «صندوق بازی»  کاری از امید اجاقی، ساعت 18:30 نمایش «پسماندگان» کاری از کیوان نخعی و ساعت 19:30 نمایش «ترانه خورشید و ماه» کاری از کشور لهستان در همین محوطه اجرا می‌شوند.

«سه تصویر اساطیر ایران» زیر نظر حميدرضا اردلان نام نمایشی است که ساعت 19 به مدت 45 دقیقه در پارک لاله اجرا می‌شود.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «بالاجاتکه» کار نسرین فاتح و «هفت خوان» کار میثم یوسفی به ترتیب ساعت‌های 18:30 و 19 اجرا می‌شوند.

براي گرفتن اخبار اين دوره از جشنواره به سايت http://tehranmobarakfestival.com/  مراجعه فرماييد.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?