کنسرت خیریه ارکستر ملی به تعویق افتاد/ اجرا در ماه مبارک رمضان

کنسرت خیریه ارکستر ملی به تعویق افتاد/ اجرا در ماه مبارک رمضانReviewed by آزیتا لاجوردی on May 6Rating:

هنردستان: کنسرت خیریه ارکستر موسیقی ملی به مدیریت هنری فرهاد فخرالدینی که قرار بود نیمه اردیبهشت ماه امسال به رهبری مهمان لوریس چکناوریان در تالار وحدت برگزار شود، به تعویق افتاد.

1997826

به گزارش هنردستان به نقل از مهر حسن عمیدی مدیر روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی درباره دلایل تعویق اجرای کنسرت خیریه ارکستر موسیقی ملی گفت: طبق اخباری که از سوی بنیاد رودکی و رسانه ها منتشر شد، قرار بر این بود که این کنسرت در قالب یک برنامه مشارکتی توسط بنیاد فرهنگی هنری رودکی، وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی و سازمان بهزیستی در راستای فعالیت های انسان دوستان و خیریه نیمه اردیبهشت ماه برگزار شود که با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و پیش بینی مشارکت بیشتر مردم برای حضور در برنامه های خیریه این کنسرت به تعویق افتاده و ما در ماه رمضان میزبان علاقه مندان خواهیم بود.

وی ادامه داد: این برنامه های موسیقایی با حضور افتخاری لوریس چکناواریان به عنوان رهبر مهمان ارکستر موسیقی ملی همراه خواهد بود و عواید حاصل از فروش بلیت در اختیار موسسات خیریه قرار می گیرد.

پیش از انتشار خبر حضور لوریس چکناوریان در ارکستر موسیقی ملی برای این کنسرت خیریه از حضور وی در ارکستر سمفونیک تهران به عنوان رهبر مهمان یاد شده بود که بعد از مدتی این حضور به ارکستر موسیقی ملی انتقال پیدا کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?