سامان مقدم در مسکن مهر
پروژه مسکن مهر با عنوان”خانه ما”

پروژه مسکن مهر با عنوان"خانه ما"Reviewed by لیلا فتح الله پور on Oct 26Rating:
 
 
هنردستان: تهیه‌كننده پروژه ˝خانه ما˝ با نام قبلی ˝مسکن مهر˝ از حضور قطعی سامان مقدم در این پروژه خبر داد.

به گزارش هنردستان؛ حمید رحیمی نادی درباره وضعیت تولید این سریال گفت: عنوان این مجموعه از “مسکن مهر” به “خانه ما” تغییر پیدا كرده كه قرار بود در خبر بعدی پروژه اعلام شود. همچنین با قطعی شدن حضور سامان مقدم به عنوان كارگردان پروژه این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستیم و تصویربرداری اول آذر آغاز خواهد شد.

image634513430250312500

وی افزود: این مجموعه در ٦٠ قسمت مقابل دوربین می‌رود. در حال حاضر خشایار الوند به عنوان سرپرست نویسندگان همراه با گروه نویسندگان نگارش فیلمنامه ١٠ قسمت اولیه پروژه را به پایان رسانده است و نگارش سایر قسمت‌ها نیز تا دو – سه ماه آینده به طول می‌انجامد.

رحیمی نادی در پایان گفت: “خانه ما” به سفارش مركز امور نمایشی تولید می‌شود و به زودی شبكه پخش كننده آن نیز اعلام می‌شود.

این مجموعه كه قرار است نوروز ٩٦  به روی آنتن برود، داستان چهار خانواده را روایت می‌کند که به دلایلی مجبور می‌شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می‌شوند که با هم زندگی کنند.

آخرین حضور سامان مقدم در مقام کارگردان در تلویزیون به ساخت مجموعه “شمس العماره” باز می‌گردد که  در سال 89  تولید شد و سامان مقدم پس از چند سال دوری بار دیگر با سریال” خانه ما” به رسانه ملی می‌آید.

سامان مقدم این روزها مشغول آماده‌سازی فیلم سینمایی “نهنگ عنبر سلکشن رویا” است.

منبع: هنر آنلاین

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?