به گزارش هنردستان: برگزاری نشست "تصویر سال" به تاریخ 29 بهمن ماه موکول شد.

 این نشست که قرار بود فردا (25 بهمن ماه ) برگزار شود بنا به دلایلی تاریخ‌اش تغییر کرده است و طبق اعلام دبیرخانه تصویر سال، این نشست 29 بهمن ماه  ساعت 11 در تالار امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

سیف‌اله صمدیان - دبیر جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر - در این نشست برنامه‌های اصلی، ویژه و جنبی پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر را برای اهالی رسانه تشریح می‌کند.

پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از روز چهارشنبه دوم اسفندماه 1396 ساعت 16 آغاز می‌شود و آثار تصویری هنرمندان ایرانی در بخش‌های عکس، کاریکاتور و گرافیک (پوستر) در تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران و جشنواره فیلم تصویر همراه با جشنواره جشنواره‌ها در سالن ناصری و شهناز برگزار می‌شود.

پانزدهمین دوره‌ی «جشن تصویرسال» و «جشنواره فیلم تصویر» از اول تا بیستم اسفندماه 1396 در رشته‌های عکاسی، گرافیک و کاریکاتور و فیلم با دراختیار داشتن کلیه‌ی نگارخانه‌ها و تالارهای نمایش خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

امسال در کنار نمایشگاه سالانه در رشته‌های عکاسی، گرافیک و کاریکاتور دو بخش ویژه مسابقه و نمایشگاه یزد؛ شهر جهانی و ایران ساخت در کنار مسابقه عکس «ایران ما» و «عکس‌های موبایلی» در نظر گرفته شده است.