به گزارش هنردستان دیدار هفته گذشته محمد اله‌یاری مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران اصناف حوزه موسیقی کشورمان، با انتشار یک خبر کوتاه رسانه‌ای شد.

به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله‌یاری فومنی مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه سیزدهم خرداد با روسای صنوف مختلف موسیقی دیدار کرد.

در این جلسه که با حضور حمیدرضا نوربخش مدیر عامل خانه موسیقی، محمد اطیابی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران و امیرعباس ستایشگر رئیس هیأت مدیره مجمع ناشران موسیقی برگزار شد، مدیرکل دفتر موسیقی برای کمک به ارتقای نظام صنفی و تعامل بیشتر دفتر موسیقی و صنوف حوزه موسیقی به منظور برنامه ریزی و حمایت بهتر از این حوزه اعلام آمادگی کرد.

اله‌یاری با اشاره به موضوع قانون ۱۰ درصد درآمد کنسرت‌های عمومی ابراز امیدواری کرد با بهره مندی از خرد جمعی در خصوص مسائل مبتلابه حوزه موسیقی مشکلات مرتفع شود. ضمن اینکه در پایان این نشست مقرر شد این جلسات با نظم بهتر و مستمر تا دستیابی به نتایج روشن ادامه یابند.

انتشار خبرکوتاه دیدار مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی پس از یک هفته تاخیر از سوی روابط عمومی این مجموعه منتشر می شود که غیر از بیان کلی سرفصل های مطرح شده در این جلسه، جزییات دیگری منتشر نشده است.