مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری با انتشار متنی از تلاش‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت‌های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی کرد.

در متن اعضای مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری آمده است:

"به نام آنکه از شدت روشنایی، پنهان است

جناب آقای دکتر سید عباس صالحی / وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

همان‌گونه که مستحضر هستید، چندی نیست که جامعه موسیقی از پس‌لرزه‌های تصویب قانون "ده درصد" رهایی یافته و بدین امید که سال آینده این طرح از لایحه دولت حذف می‌شود، خود را خوشنود جلوه می‌دهد که به ناگاه موضوع حذف معافیت‌های مالیاتی سر باز کرد. بی‌تردید این حرکت در راستای همان زخم گذشته است که اینک به چرک نشسته و لازم به توضیح نیست که اگر این پیشنهاد به بارمی نشست، هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می‌خواند.

بدین‌وسیله صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری از تیزبینی و درایت حضرت‌عالی و تلاش‌هایتان در استمرار معافیت‌های مالیاتی فعالان حوزه موسیقی، قدردانی می‌کند. توقع بر آن است که همواره مددرسان اهل هنر به‌عنوان سکان‌دار این کشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شمارا به یاری می‌فشاریم و سپاسگزار توجهتان خواهیم بود.

شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع، نشان دادید که "بر مدار همدلی" بودن تنها راه رستگاری در این حوزه است و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند. گام‌هایتان استوار و دستانتان یاری گر باد.

با احترام و تحیتی دوباره / مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری"