45 سال فعالیت آقای کاریکاتوریست حراج می‌‌شود
500 اثر کامبیز درم‌بخش در گالری آریانا

500 اثر کامبیز درم‌بخش در گالری آریاناReviewed by لیلا فتح الله پور on Oct 19Rating:
هنردستان: کامبیز درم‌بخش کاریکاتوریست پیشکسوت 500 اثر خود که مربوط به سال‌های 50 تا 95 است را در گالری آریانا به حراج می‌گذارد.

کامبیز درمبخش در مورد حراج آثارش در گالری آریانا  گفت: من در این نمایشگاه و حراج 500 اثرم که محصول سال‌های 50 تا 95 است را برای فروش به نمایش گذاشته‌ام.

وی ادامه داد: 65 درصد آثار این نمایشگاه برای اولین بار است که به نمایش در می‌آیند که همگی ثمره سال‌ها کار من هستند و البته تا به حال کارهای من در این حد و وسعت دیده نشده است.

این هنرمند گفت: این نمایشگاه بخش کوچکی از برنامه‌ای است که برای نمایش و فروش آثارم در نظر دارم و بعد از این به احتمال زیاد دو یا سه نمایشگاه دیگر در فصل زمستان برگزار خواهم کرد و در آن بخش دیگری از آثارم را به نمایش در می‌آورم.

درم‌بخش گفت: این آثار که در زمینه‌های مختلف عکس، کاریکاتور، کمیک استریپ و نقاشی هستند از هفت هزار تومان قیمت‌گذاری شده و تا بالای یک میلیون تومان به فروش می‌رسد و متناسب با ارزش هنری قیمت‌های متفاوتی دارند.

وی ادامه داد: شیوه خرید این آثار به صورت حضوری است و به غیر از نقاشی‌هایی که روی بوم قرار دارند علاقمندان می‌توانند در همان گالری و بعد از خرید آثار را با خود به خانه ببرند. اما نقاشی‌ها تا پایان نمایشگاه روی دیوار گالری می‌مانند.

این هنرمند درباره ایده برگزاری این نمایشگاه گفت: من دوست داشتم کسانی که توانایی کمتری در خرید آثار هنری دارند به خصوص جوان‌ترها و دانشجویان بتوانند با حضور در این نمایشگاه بخشی از آثار من را به راحتی خریداری کنند و با خود به خانه ببرند. کارهای گران قیمت این نمایشگاه از 30 یا 40 اثر تجاوز نمی‌کند.

نمایشگاه و حراج آثار کامبیز درم‌بخش روز جمعه 30 مهرماه در گالری آریانا افتتاح می‌شود و تا 14 آبان‌ماه در الهیه، انتهای خیابان مریم شرقی، ابتدای خیابان فرشته (شهید فیاضی)، شماره 9 میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?