کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای اسلامی شهر تهران و سازمان زیباسازی شهر تهران نشست "گذر و درنگ" را با موضوع توسعه قلمرو عمومی در شهر تهران و معرفی پروژه‌های میدان‌گاه‌ها و درنگ‌گاه‌ها برگزار می‌کنند.

این نشست به بررسی سیاست‌ها و عملکرد دوره پنجم مدیریت شهری در راستای ایجاد و توسعه فضاهای شهری انسان‌محور خواهد پرداخت و دو پروژه میدان‌گاه‌های پیاده و درنگ‌گاه‌ها که با نظارت کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای اسلامی شهر تهران، توسط سازمان زیباسازی راهبری شده است، توسط معماران و برنامه‌ریزان آنها معرفی می‌شوند.

علی اعطا عضو و رئیس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری عضو و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و یاسر جعفری معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران سخنرانان این نشست هستند.

همچنین بهزاد اتابکی، پانته‌آ اسلامی، رها اشرفی، رامبد ایلخانی، حامد بدری احمدی، فرامرز پارسی، علیرضا تغابنی، رضا دانشمیر، بیژن شافعی، بابک شکوفی، فیروز فیروز، امیر قاسم‌پور، وحید قاسمی، پرشیا قره‌گوزلو، مهدی کامبوزیا، بهرام کلانتری، مریم کهنسال‌نودهی، آرش مظفری و حمید ناصرخاکی از معماران و برنامه‌ریزانی هستند که در این نشست به معرفی پروژه‌ها خواهند پرداخت.

نشست "گذر و درنگ" پنجشنبه ۳۰ آبان ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰ در سالن فرخی یزدی باغ موزه قصر برگزار می‌شود و وروزد برای عموم آزاد است.