کمدی اقتصادی «ایستاده، منتظره، پیچیده، نیامده» روی صحنه می رود

به گزارش هنردستان: نمایش کمدی «ایستاده، منتظره، پیچیده، نیامده» از ۲۰ دی در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می رود.

 نمایش کمدی «ایستاده، منتظره، پیچیده، نیامده» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی و تهیه کنندگی حمید نیلی از ۲۰ دی در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می رود.

حمید نیلی تهیه کننده نمایش «ایستاده، منتظره، پیچیده، نیامده» درباره این اثر گفت: این نمایش کمدی که به سراغ دغدغه های روز مردم رفته است، با نگاهی طنزآمیز به مسأله مصرف گرایی در میان مردم می پردازد و از طرف دیگر به مفاسد اقتصادی و مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند می رود.

وی ادامه داد: طرح اولیه این نمایش سال گذشته توسط مهدوی نگاشته شد و اکنون نزدیک به ۲ ماه است پیش تولید این اثر را کلید زده ایم تا انشاالله در دی و بهمن سال جاری در تماشاخانه مهر حوزه هنری میزبان مخاطبان باشیم.

محمد حمزه زاده، علیرضا مهران، سیدعلی موسویان، فرامرز قلیچ خانی، حسین پورکریمی، منصور عربی، محسن خدایی، امیر خزایی، علیرضا حیدری و محمدحسین میری بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از مجری طرح: امیر کلاته، طراح پوستر : سینا افشار و مدیر تولید: سعید براتی هستند.

نمایش «ایستاده، منتظره، پیچیده، نیامده» کاری از موسسه فرهنگی هنری هومان هنر هور از چهارشنبه ۲۰ دی روی صحنه می رود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »