اولین شماره ماهنامه «پژواک هنر» منتشر شد

به گزارش هنردستان: اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان منتشر شد.

 اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان و مدیریت هنری محمدرضا شریفی نیا منتشر شد. اولین مطلب منتشر شده در این شماره به پرویز پرستویی اختصاص داده شده است که سرگذشت هنری این هنرمند است که پس از ۱۵ سال با کمدی آشتی کرده است.

در این شماره از مجله و در بخش ستاره ها به هنرمندانی چون گلاب آدینه، بهرام بیضایی، لیلا حاتمی، نوید محمدزاده، الناز شاکردوست و علی نصیریان پرداخته شده است.

همچنین این شماره در بخش اکران نیز به فیلم های «آذر»، «انزوا»، «خانه کاغذی»، «قاتل اهلی»، «وقتی برگشتم»، «هجوم» می پردازد.

در این شماره از مجله «پژواک هنر» گزارشی از  ۶۱ سال کارگردانی زنان در سینمای ایران منتشر شده که در آن به کارگردانان زن سینمای ایران طی این سال ها اشاره شده است.

خسرو دهقان، پرویز جاهد، سحر عصرآزاد، علیرضا حسن خانی، محمدرضا مقدسیان، سیدرضا صائمی، المیرا حصارکی، هوشنگ گلمکانی، نژلا پیکانیان، اکتای براهنی، ارغوان اشتری، محمدرضا شریفی نیا، محمد صالح علا و بهاره برهانی از جمله نویسندگان این شماره از ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» هستند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »