مدیر جلسات نقد جشنواره ملی فیلم فجر مشخص می‌شود

به گزارش هنردستان: مدیر جلسه های نقد و بررسی سی و سومین جشنواره ملی فیلم فجر به زودی معرفی می شود.

 با توجه به اینکه در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، برای هر فیلم بخش مسابقه جلسه پرسش و پاسخ برگزار می شود، اینکه چه گروه یا شخصی مسئولیت برگزاری این جلسات را برعهده گیرد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در دوره های قبل، گاه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و گاه یک شخص به صورت مستقل برگزاری این نشست ها را برعهده گرفته است.

دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر تاکنون با انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای برگزاری این جلسات صحبتی نکرده است.

این درحالی است که روابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرده است که انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران یکی از گزینه های پیش روی این دوره از جشنواره است.

البته با توجه به اینکه روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم ها در سینمای رسانه ها برگزار می شود، قرار است در همین مراسم، برگزار کننده جلسات پرسش و پاسخ نیز اعلام شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »