«کابوس سپید» در «شب شنبه ها» رونمایی می شود

به گزارش هنردستان: نخستین آلبوم گروه موسیقی «اوستا» با عنوان «کابوس سپید» روز شنبه ۲۳ دی ماه در تماشاخانه «پایتخت» رونمایی می شود.

«کابوس سپید» نخستین آلبوم رسمی گروه «اوستا» است که روز شنبه ۲۳ دی ماه  همزمان با تازه ترین اجرای این گروه در تماشاخانه پایتخت رونمایی می شود. این آلبوم متشکل از ۸ قطعه در سبک راک است و تمام آثار به صورت گروهی و با تجربه و نظر جمعی اعضای گروه ساخته شده اند. کلام و اشعار استفاده شده در این قطعات را آرش شفیعی و ماندانا عابدینی سروده اند.

«شب شنبه ها» برنامه‌ای است با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگو های تازه در باب دیدن و شنیدن و تاکنون میزبان گروه های متعددی در سبک های مختلف موسیقی بوده است.

در این برنامه ها رضا دادویی طراح و مدیر پروژه، سیامک قطاعی مسئول امور اجرایی، امیر خرازی مسئول هماهنگی و برنامه ریز، مونا حمزه گرافیست حضور دارند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »