مدیر جدید امور مالی شبکه مستند معرفی شد

به گزارش هنردستان: آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید امور مالی شبکه مستند با حضور مدیر این شبکه و معاون امور مالی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

 به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، مراسم تکریم علیرضا نوروزی مدیر سابق و معارفه احمد دهدشتی مقدم مدیر جدید امور مالی شبکه مستند چهارشنبه ۲۰ دی با حضور مصطفی محسنی معاون ذی حساب و امور مالی رسانه ملی، بیژن بادزهره مدیر حسابداری، حقوق و دستمزد، سلیم غفوری مدیر و دیگر مدیران و کارمندان شبکه مستند برگزار شد.

در این جلسه، مصطفی محسنی با قدردانی از زحمات علیرضا نوروزی در دوران تصدی مدیریت امورمالی شبکه مستند گفت: وی فردی کاربلد با پشتکاری ستودنی است و امیدوارم در شبکه پرس تی وی هم بتوانیم از تجارب او استفاده کنیم. دهدشتی هم از نیروهای زحمتکش سازمان است، او پیش‌ از این در معاونت امور استان‌ها حضور مؤثری داشت و امیدوارم در شبکه مستند هم موفق عمل کنند.   

معاون امور مالی سازمان با اشاره به مشکلات مالی صدا و سیما در سال‌های اخیر گفت: در شرایط موجود تمام تلاش مجموعه مدیریتی سازمان این است که خللی و خدشه‌ای در  وظایف محوله ایجاد نشود و واحدها بتوانند در راستای رسالت اصلی‌شان دغدغه تولید داشته باشند، بنابراین لازم است از منابع مالی موجود حداکثر بهره‌برداری را داشته باشیم.

سلیم غفوری نیز با اشاره به حضور کوشا و مجدانه علیرضا نوروزی در مدت تصدی پست مدیر امور مالی این شبکه برای او در مسئولیت جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

وی اضافه کرد: تلاش آقای نوروزی و همکارانشان در مدت همکاری با شبکه مستند ستودنی است و حضورشان در مجموعه پرس تی وی هم مثمرثمر خواهد بود.  

غفوری با خیر مقدم به احمد دهدشتی مقدم نیز بیان کرد: اکنون بزرگ‌ترین دغدغه شبکه‌های سازمان صداوسیما موضوع تولید است و امیدواریم با حضور و پشتکار آقای دهدشتی کار مالی شبکه مستند بهتر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »