«یک زندگی بهتر» در رشت میسر می‌شود/ آغاز تورهای داخلی

به گزارش هنردستان: نمایش «یک زندگی بهتر» به کارگردانی شهاب الدین حسین پور قرار است به مدت سه شب در شهر رشت به صحنه برود.

شهاب الدین حسین پور درباره اجرای نمایش «یک زندگی بهتر» بیان کرد: قرار است ۲۷، ۲۸ و ۲۹ دی ماه نمایش «یک زندگی بهتر» را در شهر رشت به صحنه ببریم. این نمایش قرار است در سالن مجموعه شهید انصاری شهر رشت که سالن اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت است، اجرا شود.

وی ادامه داد: من پیش از این نمایش «بیوه های غمگین سالار جنگ» را در این سالن اجرا کرده بودم که خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد و در مجموع ۸ بار به صحنه رفت. قرار است نمایش «یک زندگی بهتر» در طول این سه روز ۶ اجرا و روزی ۲ نوبت به صحنه برود که امیدوارم امکانات سالن مناسب باشد و نمایشی که در تهران اثر پرمخاطبی بوده است در شهر رشت نیز مورد حمایت مخاطبان قرار گیرد تا خاطره خوبی هم برای ما و هم مردم عزیز رشت رغم بخورد.

این کارگردان تئاتر در پایان درباره تور اجراهای این اثر نمایشی توضیح داد: قصد دارم از یک ماه دیگر یک تور سراسری در کشور برای ۲ نمایش «یک زندگی بهتر» و «سرآشپز پیشنهاد می کند» که در بخش مسابقه تئاتر ایران جشنواره تئاتر فجر نیز حضور دارد، برگزار کنم بنابراین خوشحال می شوم که از شهرستان های مختلف پیشنهاد اجرا داشته باشم و در این زمینه با من تماس بگیرند.

خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده، مجید نوروزی بازیگران این اثر نمایشی هستند که تا ۱۹ دی ماه در تماشاخانه پالیز روی صحنه بود. این نمایش نوشته مسعود هاشمی نژاد است که با دراماتورژی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور به صحنه رفت.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »