نمایش صنایع دستی کاربردی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس در بخش‌های معماری، خانه مدرن باتکیه بر صنایع دستی و دکوراسیون داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس (معماری، خانه مدرن، دکوراسیون داخلی) از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه خانه ایرانی در سالن ۳۸ واقع شده است.

ایده خانه ایرانی با پیام “کاربردی بودن صنایع دستی در زندگی روزمره” در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس اجرایی می‌شود.

 در این نمایشگاه اصول چیدمان خانه با دست‌سازه‌های هنری و همچنین  وجوه کاربردی صنایع دستی در زندگی روزمره در جهت ترویج گفتمان مصرف صنایع دستی معرفی می‌شوند.

نمایشگاه میدکس، مهمترین رویداد حوزه معماری و دکوراسیون داخلی در ایران به شمار می‌رود و شرکت‌های مشاور، طراح معماری و معماری داخلی، تجهیزات دکوراسیون داخلی، مصالح نوین ساختمانی، لوازم تزئینی و مبلمان فضای باز، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی ساختمان و دیگر تکنولوژی‌های جدید ساختمان و همچنین  کتب و نشریات تخصصی و دانشگاهی مرتبط در آن شرکت و محصولات و خدمات خود را ارائه می کنند.

در هفتمین نمایشگاه میدکس که سال ۱۳۹۵ برگزار شد،  ۳۶۹ شرکت از ۱۴ کشور مختلف دنیا در فضای نمایشگاهی با مساحت حدود ۱۰ هزار مترمربع در کنار یکدیگر به ارائهمحصولات و خدمات خود پرداختند و امسال در هشتمین نمایشگاه، ایده خانه ایرانی به اجرا درمی آید

 

منبع: هنر آنلاین

امتیاز دهید