نمایش ۲ فیلم از سینمای رومانی در موزه هنرهای معاصر تهران

به گزارش هنردستان: یلم های «کاغذ آبی خواهد بود» و فیلم «آفریم» در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی آید.

 به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، در ادامه برنامه نمایش فیلم در بخش سینمای رومانی با عنوان «مروری بر موج نوی سینمای رومانی» به کوشش محمد وحدانی و با همکاری ماهنامه‌ سینمایی ۲۴، روز یکشنبه ۲۴ دی ماه ساعت ۱۷ فیلم «کاغذ آبی خواهد بود» به کارگردانی رادو مونتین محصول سال ۲۰۰۶ به مدت ۹۱ دقیقه و روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۷ فیلم «آفریم» به کارگردانی رادو جود محصول سال ۲۰۱۵ به مدت ۱۰۵ دقیقه به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی آید.

در فیلم «کاغذ آبی خواهد بود» یک سرباز شبه نظامی جوخه‌ خود را ترک کرده است و تصمیم می‌گیرد برای آرمان انقلاب مبارزه کند. فرمانده و بقیه‌ همرزمانش در خلال شب‌های ۲۲ و ۲۳ دسامبر سال ۱۹۸۹ به دنبال او می‌گردند و … .

همچنین در فیلم «آفریم» داستان فیلم به اوایل قرن نوزدهم باز می‌گردد و در مورد پلیسی محلی است که باید یک کولی برده را به اربابش بازگرداند و … .

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »