جیم کری حس مرگ را تجربه کرد

به گزارش هنردستان: مثل خیلی‌های دیگر که دو روز پیش در هاوایی بودند، جیم کری فکر کرد در حادثه‌ای که دارد به وقوع می‌افتد به زودی می‌میرد.

 به نقل از آسوشیتدپرس، جیم کری بازیگر و کمدین سرشناس که سیزدهم ژانویه در سواحل هاوایی بود با شنیدن پیام هشدار خطر فکر کرد در اثر حادثه مرگباری که در حال به وقوع پیوستن است، به زودی می‌میرد.

با پخش شدن پیام هشداری مبنی بر این که «هشدار اضطراری: حمله بالستیک هاوایی را تهدید می‌کند. به سرعت پناهگاهی بیابید. این یک مانور نیست» این تصور برای کری پیش آمد.

هیچ کس نمی‌دانست که این پیام به صورت تصادفی منتشر شده و ۳۸ دقیقه طول کشید تا روشن شود این پیام اشتباهی بود و خطری جان کسی را تهدید نمی‌کند.

این بازیگر مثل خیلی‌های دیگر که در حال گذراندن تعطیلات بودند، تصور کرد به خط پایان رسیده است.

وی بعد از تمام شدن این ماجرا در توییتر نوشت: امروز صبح در هاوایی از خواب بیدار شدم و دیدم ۱۰ دقیقه برای زندگی کردن وقت دارم. این یک هشدار اشتباه بود، اما یک هشدار واقعی روانی محسوب می‌شد.

کری در عین حال ترامپ و حزب سیاسی را برای فراهم آوردن آتش چنین تفکراتی سرزنش کرد و نوشت: اگر ما به این مرد و کنگره فاسد جمهوری‌خواه اجازه بدهیم تا به بیگانه ساختن جهان با ما ادامه دهند، خود ما هستیم که به سمت رنجی فراتر از تصور حرکت خواهیم کرد.

به دنبال انتشار پیام هشدار مردم غیرنظامی وحشت زده به پناهگاه‌های محافظت در برابر بمب رفتند و توریست‌ها که در میان آنها چهره‌های مشهوری چون دایانا راس خواننده مشهور و جاش فلگ بازیگر «عزیز میلیون دلاری» نیز حضور داشتند، در زیرزمین‌های هتل‌ها پناه گرفتند.

به خاطر سیاست‌های ترامپ در برابر کره شمالی، هاوایی از مناطقی است که به صورت جدی در معرض خطر احتمالی از سوی کره شمالی قرار دارد و به همین دلیل جیم کری ترامپ و سیاست‌های وی را مسبب چنین رویدادهایی خواند.

کری بعد از آن هم یک توییت دیگر منتشر کرد و در اشاره به رابرت مولر که مسئول پرونده بررسی ارتباط کمپین ترامپ با روسیه است، نوشت: حالا که بحث تمیزکاری شد، آقای مولر عزیز لطفا این لکه زشت را از روی پرچم‌مان پاک کن قبل از این که بتواند آسیبی دایمی به رنگ‌ها و فابریکش بزند.

این توییت او همراه با عکسی از ترامپ بود که در حال لبخند زدن پرچم آمریکا را در آغوش کشیده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »