فراخوان عضویت در گروه کر نیاوران منتشر شد

به گزارش هنردستان: گروه کر نیاوران با حمایت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و با هدف ایجاد زمینه برای فعالیت خوانندگان و علاقمندان به آواز کلاسیک آغاز به کار می کند.

 به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، از علاقمندان به آواز کلاسیک به منظور حضور در این گروه موسیقی مطابق با موارد درج شده در فراخوان در چهار بخش صدایی (سوپرانو، آلتو، تنور، باس) پس از تعیین سطح و گذراندن دوره های آزمون دعوت به همکاری می شود.

مراحل آزمون نیز بدین شرح است:

مرحله اول آزمون: الف- تست شنوایی (شامل شناخت فواصل و اجرای ملودی بدون نت)، ب- سلفژ دشیفر (شامل وزن خوانی «پارلاتی» و آوازی «کانتاتی»)

مرحله دوم آزمون: الف- اجرای یک قطعه کلاسیک (در محدوده صدای متقاضی و به زبان اصلی)، ب- اجرای یک قطعه کلاسیک یا فولکلور ایرانی (در محدوده صدای متقاضی)

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »