«ریشه‌ها» رشد کردند/ کاشت ۲ هزار هسته خرما

به گزارش هنردستان: نمایشگاه شیرین ملت گهر با عنوان «ریشه‌ها» جمعه ۲۹ دی‌ماه در گالری آران افتتاح می‌شود.

 شیرین ملت‌گهر درباره برگزاری نمایشگاه «ریشه‌ها» گفت: در این نمایشگاه ۹ اثر نقاشی، ۲ کار حجم در کنار یک اثر که در قالب قلاب‌بافی کار شده به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین ۲ اثر ویدیوآرت نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

این هنرمند درباره تکنیک اجرای آثار نقاشی این نمایشگاه اظهار کرد: نقاشی‌های این نمایشگاه با مداد، آبرنگ، قلم فلزی و ترکیبی متفاوت از متریال‌های مختلف روی مقوا اجرا شده‌ است.

ملت‌گهر درباره ویدیوآرت‌های نمایشگاه گفت: در یکی از این ویدیوآرت‌ها پروسه رشد خرما به تصویر کشیده شده است زیرا من در این مدت بیش از ۲ هزار هسته خرما را نشاء کرده‌ام که در طول مدت ۶ ماه گذشته بخشی از آن از بین رفته است.

وی افزود: از ترکیب گیاه خرما در بین قلاب‌بافی‌هایم نیز استفاده کرده‌ام. از آنجایی که واحد شمارش خرما و انسان‌ نفر است در یکی از کارهایم از ۲۶۷ نفر جوانه خشک شده خرما استفاده کرده‌ام و در قسمتی دیگر جوانه‌های زنده خرما را به عنوان متریال وارد کار کرده‌ام.

سومین نمایشگاه انفرادی شیرین ملت گهر با عنوان «ریشه‌ها» جمعه ۲۹ دی‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری آران افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۶ بهمن‌ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به گالری آران واقع در کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، پلاک ۱۲ مراجعه کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »