نمایشگاه «جایی دیگر» در کاخ سعدآباد برگزار می شود

به گزارش هنردستان: نمایشگاه نقاشی سروناز سلطانی با عنوان «جایی دیگر» در نگارخانه موزه هنرهای زیبا جمعه ۲۹ دی با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان افتتاح می شود.

 ١٣ اثر حاضر در این مجموعه و در اندازه ١٠٠ در ١٢٠ سانتیمتر تلاشی است مستمر برای زنده نگه داشتن یادها و خاطره ها، و بازنگری بخشی از روزگار گذشته که رو به فراموشی است.

تکنیک به کار گرفته شده در خلق این آثار ترکیب مواد بوده و اغلب آثار، بواسطه بکارگیری مواد مختلف، دارای کمی برجستگی نسبت به سطح بوم نقاشی است.

سروناز سلطانی نقاشی را از سنین کودکی آغاز کرده و در ادامه و پس از فارغ التحصیلی از دانشکده هنر های زیبای تهران در چندین نمایشگاه گروهی شرکت کرده است که از آن میان می توان به نمایشگاه پرتره نگاری مشاهیر ایران اشاره کرد

در تازه ترین آثار او نوعی توهم میان بودن ها و رفتن ها وجود دارد، نوعی گفتمان میان نسل ها و تقابلی میان حال و گذشته ، که تلاش شده با  در هم آمیختگی میان رنگ های بدیع و  تنیده شده در گذر زمان، یاد ها و خاطره هایی از روزگار گذشته در ذهن مخاطب زنده شود.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا تاریخ ٦ بهمن، همه روزه از ساعت ٩ تا ١٦ و روزهای جمعه از ساعت ٩ تا ٢٠ به نشانی- تهران، خیابان ولیعصر، خیابان فلاحی (زعفرانیه)، انتهای خیابان طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، موزه هنرهای زیبا مراجعه کنند. 

امتیاز دهید