نگارخانه «پل» را راه‌اندازی کردم/ حضور در هفتمین کارنمای نقاشان

به گزارش هنردستان: جلال متولی هنرمند نقاش از برنامه‌های خود برای اداره نگارخانه «پل» که به تازگی آن را راه‌اندازی کرده است، صحبت کرد.

جلال متولی عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران درباره فعالیت‌هایش گفت: آخرین نمایشگاهی که داشتم سال گذشته بود و تا بهمن ماه امسال هیچ نمایشگاهی از آثار من برگزار نمی شود.

وی ادامه داد: در بهمن ماه چند اثر از من و دیگر دوستان در هفتمین کارنمای انجمن هنرمندان نقاش در خانه هنرمندان به نمایش گذاشته می‌شود. این نمایشگاه به مناسبت دهه فجر و از ۱۳ الی ۲۲ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران و با عنوان «کارنمای انجمن هنرمندان نقاش ایران» برگزار خواهد شد.

این نقاش پیشکسوت اظهار کرد: در این نمایشگاه آثاری از چهل نقاش به نمایش درخواهد آمد و من نیز با پنج اثر نقاشی در این نمایشگاه حضور خواهم داشت. هفتمین «کارنمای انجمن هنرمندان نقاش ایران» از طرف خود انجمن برگزار می‌شود و قرار بر این است که آثار مربوط به ۲ سال اخیر هنرمندان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شود.

وی  افزود: کارهای جدید من سمت و سویی دیگر دارد و در این نمایشگاه با پنج اثر منظره شرکت کرده‌ام. کارهای جدید دیگری هم دارم که نقاشی روی سنگ است و در یک نمایشگاه انفرادی آنها را رونمایی خواهم کرد.

متولی در مورد فعالیت‌های اخیرش گفت: طی ماه‌های اخیر آتلیه‌ای را که در گذشته داشتم تبدیل به نگارخانه کردم که مجوز آن را با عنوان نگارخانه «پل» گرفته‌ام و آتلیه جدیدی در نزدیکی نگارخانه دایر کرده‌ام. احتمالا کارهای جدیدم  که نقاشی روی سنگ است در نگارخانه خودم رونمایی می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه برای سال بعد قصد دارد نمایشگاهی از آثار خودش برگزار کند در پایان اظهار کرد: بعد از گرفتن مجوز یا قبل از سال جدید و یا در سال آینده نگارخانه را با یک نمایشگاه گروهی افتتاح می‌کنیم. بسیاری از دوستانم از جمله محمدرضا فیروزه‌ای و آقای پوربهرام در افتتاح و راه‌اندازی نگارخانه «پل» همراه من هستند و قرار است به صورت گروهی و در کنار هم در این نگارخانه کار کنیم.

امتیاز دهید