مذاکره با مل گیبسون برای کارگردانی «جوخه خودکشی ۲»

هنردستان: کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره با مل گیبسون است تا جایگزین دیوید آیر برای کارگردانی قسمت دوم «جوخه خودکشی» شود.

به گزارش هنردستان، به نقل از اسکرین دیلی، مل گیبسون برای کارگردانی قسمت دوم فیلم «جوخه خودکشی» انتخاب شده و مذاکره برای رسیدن به توافق نهایی بین وی و کمپانی سازنده فیلم در جریان است.

 

در عین حال کارگردان‌های دیگری نیز برای جایگزینی دیوید آیر مورد توجه قرار گرفتند که رابین فلایشر کارگردان «زامبی لند» و دانیل اسپینوزا سازنده «خانه امن» و جاستین لوین سازنده «جسدهای گرم» از جمله آنها هستند.

فیلم نخست «جوخه خودکشی» که در دنیای مارول می‌گذشت نقدهای مثبتی نگرفت اما با این حال ۷۴۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش کرد و به همین دلیل به سرعت موضوع ساخت قسمت دوم آن مورد نظر واقع شد.

مل گیبسون که در دهه اخیر با مشکلات متعددی روبه رو شده با فیلم جدیدش «هکساو ریج» به دنیای کارگردانی بازگشت و موفقیت زیادی نیز کسب کرد و نامزد ۶ جایزه اسکار شد و در باکس آفیس جهانی تاکنون فروشی ۱۶۴ میلیون دلاری را ثبت کرده است.

او چند پروژه دیگر در دست دارد که بازی در نقش یک پلیس از جمله آنهاست.

گفته شده وی با شان پن در فیلم «پروفسور ومادام» هم  بازی خواهد کرد.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »