کارگردان برنده اسکار از «فروشنده» می‌گوید

هنردستان: فیلم «فروشنده» اولین نمایش خود را در نیویورک با حضور «تام مک‌کارتی»، کارگردان فیلم برنده اسکار «اسپات‌لایت» تجربه می‌کند.

به گزارش هنردستان، فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی امروز (۱۸ فوریه) در مرکز فیلم «آنجلیکا» اولین نمایش خود را در نیویورک تجربه خواهد کرد و «تام مک‌کارتی» کارگردان آمریکایی که سال گذشته با فیلم «اسپاتلایت» عنوان بهترین فیلم جوایز اسکار را از آن خود کرد، میهمان ویژه این برنامه خواهد و پیش از آغاز نمایش به معرفی فیلم و ویژگی‌های آن خواهد پرداخت.

 

«مک‌کارتی» سال گذشته علاوه بر کسب جایزه بهترین فیلم اسکار، جایزه بهترین فیلمنامه اصلی را نیز برد و در شاخه کارگردانی نیز جزو نامزدها بود.

فیلم «فروشنده» امروز از ساعت ۱۰:۴۰ دقیقه صبح تا ۱۰ شب پنج نمایش در مرکز فیلم «آنجلیکا» خواهد داشت و تا ۲۳ فوریه (پنجشنبه ۵ اسفند) هر روز ۵ نوبت در این مرکز به نمایش گذاشته خواهد شد.

همچنین جشنواره فیلم «لوئیزیانا» آمریکا نیز اعلام کرده روز ۲۳ فوریه (۵ اسفند) میزبان نمایش فیلم «فروشنده» خواهد بود.

این فیلم هم‌اکنون در ۶۵ سالن سینمایی در آمریکا اکران شده و تاکنون به فروشی بالغ بر ۸۰۰ هزار دلار در گیشه آمریکای شمالی دست یافته است.

ساخته اصغر فرهادی یکی از پنج نامزد نهایی شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز اسکار نیز است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »