علیرضا افتخاری: همکاری با ارکستر ملی ادامه‌دار خواهد بود

هنردستان: خواننده ارکستر ملی در آستانه تازه ترین تجربه خود با ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان از همکاری ادامه دار خود با این ارکستر سخن گفت.

 

به گزارش هنردستان، علیرضا افتخاری که از چندی پیش به عنوان خواننده ارکستر ملی وارد فاز تازه‌ای از فعالیت‌های موسیقایی‌اش شده است در گفت‌وگوی خود با اشاره به این حضور چند ماهه بیان کرد: حضور در مجموعه ارکستر ملی به عنوان خواننده تجربه بسیار لذت بخشی است که امیدوارم بعد از این هم ادامه داشته باشد. فعالیت کنار فریدون شهبازیان به عنوان یک آهنگساز و موزیسین کاربلد و همراهی با نوازندگان جوان و آینده دار موسیقی کشورمان تجربه منحصر به فردی است.

 

وی ادامه داد: من این روزها کاملاً حال خوبی دارم حالی که نمی‌توانم با زبان و سخن توصیف کنم. این حضور فارغ از هرگونه نگاه مالی، ابعاد معنوی گسترده‌ای برایم دارد و به خود می‌بالم که در مجموعه ارکستر ملی مشغول به فعالیتم.

 

این خواننده درباره برنامه‌های آینده خود در عرصه موسیقی بیان کرد: فعلاً که تا آخر سال با ارکستر ملی برنامه‌های زیادی داریم. بعد از کنسرت تهران بناست در شهرهای دیگر نیز کنسرت‌هایی را برگزار کنیم و تا آنجا که اطلاع دارم بیش از ۱۰ برنامه خواهد بود. همین برنامه‌ها نه تنها من را خسته نمی‌کند بلکه انگیزه‌ام را برای ملاقات با دوستداران موسیقی در شهرستان‌ها مضاعف می‌کند و طبق برنامه ریزی‌هایی که انجام گرفته همکاری من با ارکستر ملی ادامه خواهد داشت که جزییات آن متعاقباً اعلام می‌شود.

 

خواننده آثار ماندگاری چون “شور عشق” و “نیلوفرانه” در پایان عنوان کرد: هم اکنون ارکستر ملی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و ما با زبان موسیقی است که می‌توانیم به این همه شور و اشتیاق مخاطبان پاسخ دهیم و امیدوارم این زبان موسیقی بتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. ما برای ارکستر ملی برنامه‌های زیادی داریم که با این نوازندگان عالی و یک رهبر درجه یک می‌توانیم برنامه خوبی به مخاطبان عرضه کنیم که تا روزهای آینده جزییات بیشتری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی علیرضا افتخاری ساعت ۳۰ :۲۱ روز دوشنبه دوم اسفند ماه در تالار وحدت تهران تازه‌ترین کنسرت خود را برگزار می‌کند.

 

آلبوم “شور عشق” از جمله آثار ماندگار علیرضا افتخاری در عرصه خوانندگی است که سال‌ها پیش به آهنگسازی فریدون شهبازیان و شعر هوشنگ ابتهاج روانه بازار موسیقی شد. مجموعه آلبوم‌های “نیلوفرانه” نیز یکی از پرطرفدارترین آثار علیرضا افتخاری است که سال‌های گذشته به آهنگسازی عباس خوشدل به علاقه مندان ارائه شد.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید