سری دوم «دزد و پری» در حال ساخت است

هنردستان: فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» در ادامه فیلم «دزد و پری» در حال تصویربرداری است.

به گزارش هنردستان بهروز مفید تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دزد و پری» در خصوص ساخت سری دوم مجموعه «دزد و پری» گفت: سری دوم فیلم سینمایی «دزد و پری» با عنوانی جدید به نام «دو دزد و دو پری» سه روز است که با حضور بازیگران طنز و مطرح تلویزیونی جلوی دوربین رفته است.
 

 
وی در ادامه در خصوص فیلم سینمایی «دزد و پری» بیان کرد: «دزد و پری» از جمله فیلم‌هایی بود که در جشنواره کودک سال گذشته در شهر اصفهان جایزه بهترین فیلم سینمایی را گرفت و سپس بعد از مدتی استراحت، سری دوم آن را در دستور ساخت قرار داده‌ایم.
 
مفید افزود: سری اول با نام «دزد و پری» در جشنواره کودک اصفهان قول اکران را گرفته بود که تا به امروز چنین اتفاقی رخ نداده است و امیدوارم تا اتمام ساخت سری دوم بخش اول به اکران برسد.
 
تهیه‌کننده سریال «خانه‌ای روی تپه» قصه «دو دزد و دو پری» را این گونه روایت کرد: فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» روایت پدری است که مدعی می‌شود، می‌تواند قرص‌هایی برای بچه‌ها تولید کند که به رشد و فعالیت سریع کودکان کمک می‌کند و اثرگذار است. به نوعی این پدر خود را دانشمندی فرض می‌کند که می‌تواند از تمام کارها سربلند بیرون بیاید؛ اما همیشه برعکس اتفاق می‌افتد و همه چیز خراب می‌شود.
 
مفید در ادامه افزود: داستان در میان روایت خود دو دزد را نشان می‌دهد که چند بچه را می‌دزدند و پا به پای این پدر دانشمند و قرص‌های معجزه‌آسا اتفاقی را رقم می‌زنند که کار را دیدنی‌تر می کند.
 
وی در خصوص حضور بازیگران یادآور شد: فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» به کارگردانی حسین قناعت و با ایفای نقش بازیگرانی چون شقایق فراهانی، ارژنگ امیرفضلی، بهنوش بختیاری، امیرحسین صدیق، افشین سنگ‌چاپ، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، مرتضی زارع و به قلم حسین قناعت و مشاوره‌ خودم در حال تصویربرداری است.
 
مفید در پایان در خصوص مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» عنوان کرد: سریال «هشت و نیم دقیقه» در حال بازنویسی است و منتظر جوابیه معاونت سیما هستیم. این مجموعه در 26 قسمت با محوریت سبک زندگی ایرانی و اسلامی داستان‌هایی حول محور خانواده‌های ایرانی را نشان می‌دهد.
 
امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »