«سیاه‌دل» رونمایی می‌شود

هنردستان: کتاب «سیاه‌دل» ترجمه شقایق قندهاری روز سه‌شنبه سوم اسفندماه در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب رونمایی می‌شود.

به گزارش هنردستان، آیین رونمایی از کتاب «سیاه‌دل» با حضور مترجم اثر، شهرام اقبال‌زاده و علی خاکبازان  برگزار می‌شود.

 

در خبر برگزاری این نشست عنوان شده است: «سیاه‌دل» یک داستان فانتزی ناب، پرکشش و هیجان است که به کتاب و کتابخوانی توجه ویژه دارد. شخصیت داستان «مگی» دختر شجاعی است که این شجاعت و قدرت را از کتاب خواندن و همذات‌پنداری با شخصیت‌های داستان‌ها آموخته است. برای او تحمل فراز و فرودهای زندگی بدون کتاب خواندن میسر نیست. پدر مگی که کارش صحافی کتاب است در اثر بلند خواندن کتاب «سیاه‌دل» یکی از شخصیت‌های منفی آن را زنده می‌کند که موجب مشکلاتی می شود. زمانی که پدر و مگی نویسنده را پیدا می کنند و او از اعمال این شخصیت باخبر می شود، برای از بین بردن او تصمیم به تغییر پایان داستان می‌گیرد. یعنی در واقع خالق اثر تصمیم می گیرد مخلوق خبیث و خیانتکار خود را از بین ببرد و این نکته قابل توجه در کتاب است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این مراسم ساعت ۱۰:۳۰ صبح به سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک دو مراجعه کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »