علی‌محمد زارع سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران شد

هنردستان: مدیرکل هنرهای تجسمی طی حکمی علی‌محمد زارع را به عنوان سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران منصوب کرد.

 

به گزارش  هنردستان، به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، در حکم مجید ملانوروزی؛ مدیرکل هنرهای تجسمی برای انتصاب علی‌محمد زارع آمده است:

با توجه به سوابق و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در زمینه مدیریت هنری به عنوان سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران منصوب می‌شوید.

 

ملانوروزی در ادامه این حکم نوشته است: موزه هنرهای معاصر تهران به عنوان یکی از موزه‌های شاخص هنری جهان مستلزم تقویت جایگاه حرفه‌ای و هنری و پویایی مستمر است که امیدواریم با تلاش شما، تعامل با هنرمندان، فعالان هنری و همکاران آن مجموعه اهداف و برنامه‌های پیش رو محقق شود و در این مسئولیت موفق و موید باشید.

 

علی محمد زارع از سال 1392 تاکنون معاون دفتر هنرهای تجسمی است و پیش از آن نیز معاون دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری بوده است. زارع همچنین در سال‌های 1387 تا 1388 مدتی معاونت دفتر هنرهای تجسمی را برعهده داشت.

 

بنابر روال سال‌های پیش و دوره‌های قبلی که مدیرکل هنرهای تجسمی همزمان سرپرستی موزه هنرهای معاصر تهران را برعهده داشت، مجید ملانوروزی نیز از سال 1392 تاکنون مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران است که از این پس سرپرستی موزه را علی محمد زارع بر عهده دارد.

امتیاز دهید