مایکل مور به مخالت با ترامپ ادامه می‌دهد/ تلفن زدن به کاخ سفید

هنردستان: کارگردان صریح‌الهجه هالیوودی اعلام کرد به دنبال راه‌هایی روزانه است تا بتواند به مخالفان دولت فعلی آمریکا کمک کند تا بهتر بتوانند نظراتشان را ابراز کنند.

به گزارش هنردستان، به نقل از هالیوود ریپورتر، مایکل مور یک وب‌سایت رایگان با عنوان «تقویم مقاومت» درست کرده تا عملکرد هر روز مردم را از سراسر کشور در مخالفت با ریاست جمهوری ترامپ ارایه کند.

 

این فیلمساز که بارها علیه ترامپ سخنرانی کرده و حتی به مردم هشدار داده بود او ممکن است در انتخابات برنده شود، از این که می‌بیند پیش‌بینی‌هایش به حقیقت می‌پیوندد ناامید می‌شود.

از زمان انتخاب ترامپ او از مخالفان رییس جمهوری در شبکه‌های اجتماعی حمایت کرده که جدیدترین آنها اعلام حضورش در راهپیمایی مخالفان ترامپ در روز جهانی زن است.

اکنون وی اعلام کرده با راه انداختن این وب سایت به مخالفان ترامپ کمک می‌کند تا با اعتراض‌هایی که حتی در دیگر کشورها علیه ترامپ می‌شود آشنا شوند.

او با انتشار یک توییت در این تقویم از همه مردم آمریکا و حتی دیگر کشورهای جهان خواست تا هر روز در این وب‌سایت مطلب بگذارند.

برای مثال اکنون در این وب‌سایت نوشته شده که برنامه‌های روز دوشنبه شامل سیل تلفن به کاخ سفید است تا از ترامپ بخواهند استعفا کند. یک دعوت برای پوشیدن لباس تمام سیاه برای نشان دادن اعتراض خود در سراسر ایالت‌ها نیز مطرح شده است.

مردم می‌توانند اطلاعات را به این وب‌سایت منتقل کنند و تیمی که برای بررسی صحت و سقم این اطلاعات آماده شده‌اند پس از اطمینان از صحت خبر آن را منتشر می‌کنند.

مور گفته است راه‌اندازی این وب سایت برای این است که مردم هیچ برنامه‌ای را از دست ندهند و بتوانند در آنها شرکت کنند و مخالفت خود را با ترامپ ابراز نمایند.

مور در فیس بوک خود با اعلام این خبر افزود در این سایت رویدادهایی که علیه کنگره جمهوریخواه رخ می‌دهد و بسیاری از سیاستمداران کم جرات دموکرات را نیز در برمی‌گیرد انعکاس خواهد یافت.

مایکل مور افزوده این وب‌سایت کاملا رایگان است و هیچ آگهی برای تامین هزینه‌های آن به کار نمی‌رود. وی گفته همه گروه ما از آگهی، مسایل تجاری و لیست جمع آوری کمک مالی متنفر هستیم.

وی گفته است: تنها از داوطلبانی که وقت شان را در اختیار ما بگذراند استقبال می‌کنیم.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید