رییس جدید تالار وحدت منصوب شد

هنردستان: غلامحسین شاه علی به عنوان رییس تالار وحدت منصوب شد.

به گزارش هنردستان، علی اکبر صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی طی حکمی غلامحسین شاه علی را بعنوان رئیس تالار وحدت منصوب کرد. 

 

در حکم شاه علی آمده است: جناب آقای غلامحسین شاه علی با تقدیر فراوان از جنابعالی به پاس زحمات ارزشمند در مدیریت مجموعه فرهنگی و هنری آزادی، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان رئیس تالار وحدت منصوب می نمایم. برنامه ریزی مناسب برای مرمت و نگهداری مجموعه، ارتقای توانمندیهای نیروی انسانی، توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی با رویکرد اقتصاد هنر در فعالیت ها، تکریم ارباب رجوع و تعامل سازنده با سازمانها و مؤسسات مرتبط و جلب مشارکتهای مردمی و مؤسسات از اولویت های مجموعه فوق می باشد که انتظار است با مشارکت همکاران عزیز شاهد ارتقای شاخص های ارائه خدمات به اصحاب با فضیلت فرهنگ و هنر باشیم. موفقیت شما را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

شاه علی دارای مدرک کارشناسی سینما – گرایش کارگردانی و دارای مدرک درجه ۲ هنری در زمینه تأتر است و از جمله سوابق وی می توان به مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درود، مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان لرستان، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج، مشاور مدیر کل ارشاد استان تهران، مدیر مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و … اشاره کرد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »