شکایت قوچانی از مسعود کیمیایی

هنردستان: در ادامۀ حاشیه‌های فیلم «قاتل اهلی»، منصور لشکری قوچانی از مسعود کیمیایی به شورای‌ عالی تهیه‌کنندگان شکایت کرده است.

به گزارش هنردستان، در این نامه آمده است:

 

«اعضاء محترم شورای عالی تهیه‌کنندگان؛

با سلام و احترام،

اینجانب از آقای مسعود کیمیایی به دلیلی عدم رعایت قرارداد فی‌مابین شاکی بوده و قبلا به تاریخ ۹۵.۱۱.۷ نامه‌ای برای دبیر محترم شورای عالی تهیه‌کنندگان ارسال نموده‌ام. لازم به توضیح است که طی نامه‌های تاریخ ۹۵.۸.۱۰ – ۹۵.۸.۲۲ – ۹۵.۹.۲۲ – ۹۵.۱۰.۱ – ۹۵.۱۰.۷ و ۹۵.۱۰.۲۰ و نیز اظهارنامه ۹۵.۱۱.۱۴ هیأت داوری خانه سینما را به عنوان داور مرضی‌الطرفین براساس اساسنامه خانه سینما معرفی نموده‌ام و مستحضر هستید که نامه‌های ارسالی فاقد وجاهت قانونی بوده و اظهارنامه تأییدی بر مکاتبات فی‌مابین مطابق قانون خانه سینما می‌باشد و علاوه بر اینکه آقای کیمیایی حکمیت خانه سینما را نپذیرفته‌اند، اعلام نموده‌اند که اینجانب به دادگاه شکایت کرده‌ام».

بخش دیگر این نامه به‌این شرح است: «اینجانب مراتب اداری و قانونی را پیگیری کرده و خواهم کرد و قطعاً اگر خانه سینما حامی هنرمندان و هنربانان به عنوان داور توسط آقای کیمیایی پذیرفته نشود، پرونده از خانه سینما خارج و پیرو اختلافات حقوقی به قوه قضائیه ارسال می‌شود. اعتبار و میزان مشروعیت «خانه سینما» با عملکرد آقای کیمیایی در حال خدشه‌دارشدن است و اینجانب حسن‌نیت خود را با پیگیری قانونی توسط خانه سینما ثابت نموده‌ام. امیدوارم اعضاء محترم شورای‌ عالی تهیه‌کنندگان برای برون‌رفت از خلاف‌های مکرر استاد کیمیایی که باعث متضرر شدن بیشتر و بیشتر اینجانب می‌شود تدبیری بیندیشند و خواهشمند است ضمن بررسی قرارداد فی‌مابین اینجانب و آقای مسعود کیمیایی نظر قطعی خود را اعلام فرمایید.

با تشکر

منصور لشکری قوچانی، تهیه‌کننده «قاتل اهلی».

 

منبع: تابناک

امتیاز دهید